Zeer besmettelijke vogelgriep vastgesteld in Moergestel
dinsdag 5 januari 2021, 15:14 uurIn Moergestel is bij een bedrijf met kalkoenen vogelgriep (H5) vastgesteld. 'Het gaat waarschijnlijk om een hoogpathogene variant van de vogelgriep', zo laat het ministerie van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit (LNV) dinsdag weten.
Waar: Floraweg in Moergestel
» Blik op Nieuws
Kaart nieuws Moergestel. Locatie nieuws: Floraweg
Floraweg in Moergestel
dinsdag 5 januari 2021, 13:10 uur
MOERGESTEL - In Moergestel is bij een bedrijf met kalkoenen vogelgriep (H5) vastgesteld. Om verspreiding van het virus te voorkomen, wordt het bedrijf geruimd. In totaal gaat het om circa 18.000 dieren. De ruiming wordt uitgevoerd door de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit.
Vogelgriep bij pluimveebedrijf in Brabant, NVWA ruimt 18.000 dieren

dinsdag 5 januari 2021, 12:30 uur
MOERGESTEL - Bij een pluimveebedrijf in Moergestel is de vogelgriep (H5) vastgesteld. Om verspreiding van het virus te voorkomen, wordt het bedrijf geruimd. In totaal gaat het om circa 18.000 dieren. De ruiming wordt uitgevoerd door de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit.
Vogelgriep bij pluimveebedrijf in Moergestel, NVWA ruimt 18.000 dieren

dinsdag 5 januari 2021, 12:23 uur
Op een kalkoenhouderij in Moergestel is vogelgriep vastgesteld. Het ruimen van het bedrijf is inmiddels begonnen en zal pas woensdag worden afgerond. Het gaat waarschijnlijk om een zware variant van de vogelgriep.
Vogelgriep op kalkoenhouderij in Moergestel, bedrijf wordt geruimd

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Brabants Dagblad
Meer nieuws uit Moergestel

Advertentie: Wat is vandaag de stroomprijs per uur?