'Ik heb tranen met tuiten gehuild', medewerkers RMR Interieurbouw aangeslagen na brand
vrijdag 14 februari 2020, 18:35 uurDe ravage na de brand bij RMR Interieurbouw in Moergestel is groot. In de nacht van donderdag op vrijdag brandde het bedrijf, waar luxe interieurs worden gemaakt, tot de grond toe af. In de loop van de dag kwamen de aangeslagen medewerkers de schade bekijken.
» Omroep Brabant
vrijdag 14 februari 2020, 11:52 uur
Er is niets meer over van het pand van RMR Interieurbouw in Moergestel. In de nacht van donderdag op vrijdag woedde er een grote brand bij het bedrijf. Bij daglicht is de schade goed te zien. Het vuur laaide vrijdagochtend nog even op. De brandweer is bezig met nablussen. Bekijk hieronder de beelden van de enorme schade.
Bekijk hier de ravage na de grote brand in het bedrijfspand van RMR Interieurbouw in Moergestel

vrijdag 14 februari 2020, 03:57 uur
In een bedrijfspand van RMR Interieurbouw aan De Sonman in Moergestel woedde donderdagnacht een uitslaande brand. Het vuur greep snel om zich heen.
Grote brand verwoest bedrijfspand van RMR Interieurbouw in Moergestel

vrijdag 14 februari 2020, 01:20 uur
MOERGESTEL - In het pand van bedrijf RMR Interieurbouw aan De Sonman in Moergestel is donderdagnacht een zeer grote brand uitgebroken. Het pand is verloren gegaan.
Zeer grote brand bij RMR Interieurbouw in Moergestel, pand als verloren beschouwd

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Omroep Brabant
Foto: Omroep Brabant
Foto: Omroep Brabant
Meer nieuws uit Moergestel

Advertentie: Wat is vandaag de stroomprijs per uur?