menu
zoek

Nieuws Maastricht

Aanhouding na mishandeling in Maastricht

zondag 14 december 2025, 17:24 uur

In het centrum van Maastricht is in de nacht van zaterdag op zondag een man uit Meerssen gewond geraakt bij een mishandeling. De politie heeft een man uit Lanaken (België) als verdachte aangehouden en is dringend op zoek naar getuigen van deze mishandeling.

Rond 3.45 uur raakte een 39-jarige man uit Meerssen gewond bij een mishandeling. Dit gebeurde voor een uitgaansgelegenheid op de Markt in Maastricht. De politie onderzoekt wat er aan de mishandeling voorafging. Beeldmateriaal Korte tijd na de melding heeft de politie een 59-jarige man uit het Belgische Lanaken aangehouden als verdachte. De politie onderzoekt wat er precies gebeurde en komt graag in contact met getuigen. Er zijn omstanders die de situatie hebben gefilmd. De politie wil deze beelden graag ontvangen. Ook komt ze graag in gesprek met mensen die tussen 3.00 en 4.00 uur in het uitgaansgebied op de Markt waren en mogelijk iets hebben gezien dat kan bijdragen aan het oplossen van deze zaak. Graag in contact met getuigen Het slachtoffer is door een ambulance naar het ziekenhuis gebracht waar hij is opgenomen. Was jij in de nacht van zaterdag op zondag tussen 3.00 en 4.00 uur op de markt in Maastricht en heb je de mishandeling gezien of heb je informatie over deze zaak? Bel de politie via 0900-8844. Heb je beelden van de mishandeling? Gebruik dan deze knop om ze te uploaden. Lees hier de getuigenoproep over deze zaak.


» Politie.nl

Kaart nieuws Maastricht. Locatie nieuws: 50.85093 / 5.69119


zondag 14 december 2025, 18:05 uur
Man uit Meerssen mishandeld in Maastricht, Belg aangehouden
1LimburgDe politie zoekt getuigen van een mishandeling in Maastricht. Daarbij raakte een 39-jarige man uit Meerssen gewond. Die ligt in het ziekenhuis.
» 1Limburg
zondag 14 december 2025, 17:56 uur
Man uit Meerssen naar ziekenhuis door mishandeling in centrum Maastricht, Belg (59) opgepakt
De LimburgerDoor een mishandeling in het centrum van Maastricht is in de nacht van zaterdag op zondag een man (39) uit Meerssen in het ziekenhuis beland. Een man (59) uit het Belgische Lanaken is opgepakt.
» De Limburger



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: 1Limburg
Foto: De Limburger

Meer nieuws uit Maastricht

19 februari 14:26Brand in flatwoning Maastricht
16 februari 14:13Weinig ongelukjes door gladheid bij eerste hulp MUMC+
16 februari 11:19Privévliegtuig glijdt naast landingsbaan door sneeuw op Maastricht Aachen Airport
15 februari 17:48Witte vastelaovend: dikke sneeuwvlokken dwarrelen rond carnavalisten
13 februari 16:25Pamela Habibovic is tijdelijk opvolger Letschert als bestuursvoorzitter van Universiteit Maastricht
11 februari 18:21Vlaanderen in beroep in rechtszaak om Limburgs tramdebacle
5 februari 16:28Vertaalacademie loopt vooruit op erkenning Limburgs en start met cursus tolken in het dialect
4 februari 18:00H&M sluit klantenservice in Maastricht, 250 mensen verliezen baan: ‘Klap voor de regio’
4 februari 13:32Woonwinkel Leen Bakker verdwijnt uit Maastricht
2 februari 19:57Opmerkelijke wending: verdachte verkrachting prostituee vrij, terwijl OM acht jaar cel eist
27 januari 16:50Recycler van autobanden in Maastricht failliet met schuldenberg van 14 miljoen, 55 mensen op straat
23 januari 22:26'Vreugdevolle' schoten bij trouwstoet in Maastricht: twee aanhoudingen
23 januari 19:05Politie pakt twee mannen op na ‘ceremoniële’ schoten tijdens bruiloftsstoet in Maastricht
18 januari 15:56Oud-MVV-aanvaller mag zich nu stadsprins van Maastricht noemen
6 januari 15:32Opnieuw vertrekt TEFAF-directeur: geen zorgen in Maastricht maar 'niets is vanzelfsprekend'
6 januari 10:03Nieuwe aanhoudingen na gewelddadige overval op 93-jarige Theo uit Maastricht
5 januari 22:17Autoverkeer 's avonds niet meer welkom in Wycker Brugstraat Maastricht
28 december 23:36Man gewond na steekincident André Severinweg, twee aanhoudingen
22 december 12:50Besluit sloop spoorbrug Maastricht uitgesteld: verdere gesprekken vereist
19 december 15:41Tweede verdachte aangehouden voor gewelddadige overval op 93-jarige Theo
RSS.