Geschrokken, maar de rust keert terug onder leerlingen vrijeschool Maastricht na naaktfilmpje docent
woensdag 10 december 2025, 19:04 uurDe zaak rond het naaktfilmpje van een docent die een seksdate probeerde te maken met een minderjarige, is woensdag op de vrijeschool in Maastricht uitgebreid besproken met leerlingen en docenten. „De kust is weer veilig”, zegt Eugène Bernard van LVO.
Waar: Bernard Lievegoed College in Maastricht
» De Limburger
Kaart nieuws Maastricht. Locatie nieuws: 50.84219 / 5.72099 Bernard Lievegoed College
Bernard Lievegoed College in Maastricht
woensdag 10 december 2025, 16:04 uur
Het was het gesprek van de dag woensdag op het Bernard Lievegoed College in Maastricht: een docent die geschorst is nadat hij seksueel getint contact had met een minderjarige. Niet alleen onderling, maar ook in de klassen werd er uitgebreid over gesproken.
Leerlingen ontdaan na wegsturen docent na seksueel getint contact met minderjarige
dinsdag 9 december 2025, 20:46 uur
Een docent van het Bernard Lievegoed College in Maastricht is geschorst vanwege een filmpje dat rondgaat op social media.
Docent Maastricht geschorst om 'ongepaste beelden'
dinsdag 9 december 2025, 20:28 uur
Een docent economie en wiskunde is van de vrijeschool in Maastricht gestuurd, omdat er een seksueel getint filmpje van hem is rondgegaan op sociale media. Volgens onderwijskoepel LVO is het filmpje echt.
Docent middelbare school in Maastricht weggestuurd om seksueel getint filmpje: ‘Ontoelaatbaar’
Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: De Limburger
Foto: 1Limburg
Foto: 1Limburg