Presentatoren Regio Songfestival bekend
donderdag 4 juli 2024, 21:41 uurDe Limburgse zanger en presentator van RTL Boulevard Lex Uiting gaat samen met L1-presentatoren Yaël Camille Weijenberg en Riël Linssen de presentatie van het Regio Songfestival 2024 verzorgen. L1 is dit jaar de gastomroep van de tweede editie van het regionale songfestival, dat in Maastricht zal plaatsvinden. De eerste editie vond vorig jaar in de stadsschouwburg in Utrecht plaats.
» RTV Utrecht
donderdag 4 juli 2024, 17:29 uur
Tijdens de landelijke finale van het Regio Songfestival in Maastricht verzorgen Lex Uiting, Yaël Camille Weijenberg en Riël Linssen de presentatie. Uiting is een Limburgse zanger en bekend als presentator van RTL Boulevard. Op het muziekfestival staat ook een Groningse act op het podium. Welke dat is, wordt na de zomer bekend.
RTL Boulevard-presentator gaat Regio Songfestival presenteren, Groningse inzending nog onbekend

donderdag 4 juli 2024, 15:52 uur
Op 9 november vindt in Maastricht de tweede editie van het Regio Songfestival plaats. Alle dertien regionale omroepen kiezen een deelnemer, die als winnaar uit de voorrondes komt. Rijnmond zoekt een band of artiest, die onze regio kan vertegenwoordigen tijdens de landelijke finale.
Unieke kans voor aanstormend muzikaal talent; Rijnmond zoekt kandidaat Regio Songfestival

donderdag 4 juli 2024, 14:28 uur
Tijdens de landelijke finale van het Regio Songfestival in Maastricht verzorgen Lex Uiting, Yaël Camille Weijenberg en Riël Linssen de presentatie. Lex Uiting is een Limburgse zanger en bekend als presentator van RTL Boulevard.
Flevoland - Lex Uiting en L1-presentatoren presenteren Regio Songfestival 2024

donderdag 4 juli 2024, 11:32 uur
Lex Uiting, Yaël Weijenberg en Riël Linssen presenteren in november het Regio Songfestival dat dit jaar in Maastricht gehouden wordt. Het evenement vindt plaats op 9 november in Theater in het Vrijthof.
Lex Uiting presenteert Regio Songfestival in Maastricht

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Utrecht
Foto: RTV Noord
Foto: RTV Rijnmond
Foto: De Limburger
Meer nieuws uit Maastricht
