Groot drugslab in mergelgrot vlak over de grens
donderdag 20 juni 2024, 21:40 uurDe Belgische politie heeft een groot ondergronds drugslab ontdekt in een mergelgroeve in Riemst, net over de grens bij Maastricht.
Waar: Visésteenweg in Maastricht
» 1Limburg
Visésteenweg in Maastricht
donderdag 20 juni 2024, 20:41 uur
De politie in België heeft een drugslab ontdekt in een ondergrondse mergelgroeve in Riemst, net over de grens bij Maastricht. Om het lab te bereiken moest de politie door een schacht afdalen, schrijft de omroep VRT. Beeld: het aangetroffen drugslab in een mergelgroeve onder een woning (foto Parket Limburg) Fundering De mergelgroeve ligt onder de […] Het bericht Belgische politie ontdekt drugslab in ondergrondse mergelgroeve verscheen eerst op Crimesite.
Belgische politie ontdekt drugslab in ondergrondse mergelgroeve

donderdag 20 juni 2024, 16:36 uur
In een huis aan de Visésteenweg in het Belgische Riemst, vlak over de grens bij Maastricht, is een omvangrijk drugslab aangetroffen. Het zat verstopt in een ondergrondse mergelgroeve. Via een schacht van zeven meter lang kon het lab vanuit het huis worden bereikt. Vermoedelijk werd in de grotten drugsafval geloosd.
Groot drugslab ontdekt in mergelgroeve zeven meter onder huis vlak over de grens

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: 1Limburg
Foto: De Limburger
Meer nieuws uit Maastricht
