menu
zoek

Nieuws Maastricht

Opsporingsprogramma FAROEK besteedt aandacht aan Maastrichtse beroving

vrijdag 2 februari 2024, 11:23 uur

Om de personen te vinden die verantwoordelijk zijn voor een brutale straatroof, heeft de politie samengewerkt met de Belgische misdaadjournalist Faroek Özgünes. Het opgenomen item gaat aanstaande zondag ‘live’ op de website van Het Laatste Nieuws.

Waar: Bourgognestraat in Maastricht

Op maandag 31 juli wordt een 76-jarige man op klaarlichte dag slachtoffer van een zeer brutale beroving op de Bourgognestraat in Maastricht. De nietsvermoedende man komt rond 15:15 uur die maandagmiddag per trein aan op het station in Maastricht. Vrijwel tegelijkertijd arriveren twee personen (de verdachten) ook in Maastricht, met de trein vanuit het Belgische Luik. Ze krijgen hun slachtoffer, de bejaarde man, in het vizier en volgen hem als deze het station verlaat. Even verderop, op de Bourgognestraat, wordt de man vervolgens op gewelddadige wijze door de twee beroofd van zijn horloge. Daarbij komt het slachtoffer tevens hard ten val. De verdachten zijn goed vastgelegd op bewakingscamera’s. Deze beelden zijn vorig jaar vrijgegeven in de vorm van een SpeurMee-video. Deze video is geplaatst op de website en sociale media-kanalen van Politie Limburg. Kijk deze hier terug. Het onderzoeksteam denkt dat de verdachten mogelijk afkomstig zijn uit België. Daarom is besloten om samen te werken met de Belgische misdaadjournalist Faroek Özgünes. Het item dat hij samen met zijn team over dit onderzoek gemaakt heeft, is vanaf aanstaande zondagochtend hier terug te kijken.


» Politie.nl

Kaart nieuws Maastricht. Locatie nieuws: 50.84870 / 5.70221 Bourgognestraat
Bourgognestraat in Maastricht


vrijdag 2 februari 2024, 12:08 uur
Politie hoopt met aandacht in België voor gewelddadige straatroof Maastricht daders op te sporen
De LimburgerDe vermoedelijk Belgische daders van een gewelddadige straatroof afgelopen juli in Maastricht zijn nog steeds voortvluchtig. Met aandacht in een Belgisch opsporingsprogramma hoopt de politie ze in het vizier te krijgen.
» De Limburger



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: De Limburger

Meer nieuws uit Maastricht

4 februari 08:53Studenten flauwgevallen en uitgeput tijdens ontgroening in Maastricht
30 januari 23:37Leerling van school in Maastricht flauwgevallen door levensgevaarlijk 'stikspel'
18 januari 19:28Vrouw (42) 's nachts op straat met hete vloeistof overgoten in Maastricht
7 januari 16:38Stremming Maas opgeheven, vastgelopen schip weggesleept
4 januari 22:51Man in Maastricht aangehouden na opendraaien gaskraan en vernielingen
18 december 00:40Podcast Feyenoord ziet ideale vervolgstap voor Redmond en kijkt uit naar topper tegen PSV
5 december 11:39A2 bij grens Maastricht dicht door boerenprotest in België
27 november 10:14LIVE | Donny M. krijgt tbs en 25 jaar celstraf voor de moord op Gino (9)
25 november 16:31Woningen en winkels ontruimd na gaslek in centrum Maastricht
22 november 10:56Protestactie tegen MAA bij gouvernement in Maastricht
18 november 14:25Mogelijk succes bij zoekactie Tefaf-juwelenroof in Belgische rivier
14 november 16:32Alternatief protest universiteit op Vrijthof tegen bezuinigingsplannen
13 november 16:29Tien jaar celstraf voor schietpartij op communiefeest
10 november 17:28Winnares Regio Songfestival wordt nu al overstelpt met aanvragen
9 november 20:00LIVE | Kijk hier naar het Regio Songfestival
6 november 15:16Rijkswaterstaat doet aangifte tegen bekladders: 'Medewerkers waren bang'
5 november 13:31Oorzaken autobranden Maastricht: 'Conflicten, parkeeroverlast en criminele activiteiten'
5 november 12:27Politie blijft onderzoek doen naar autobranden in Maastricht
5 november 11:42Nieuwe zender 043Vandaag aast op zendmachtiging RTV Maastricht
1 november 18:45Patiënten met longcovid vestigen hoop op nieuwe expertisecentra
RSS.