Update: Bestuurder aanrijding Prins Mauritsstraat Maassluis langer vast
zondag 2 maart 2025, 11:46 uurZondag 2 maart is er een 18-jarige man aangereden op de Prins Mauritsstraat in Maassluis. Hij is later in het ziekenhuis aan zijn verwondingen overleden. De betrokken auto is na de aanrijding weggereden.
Waar: Prins Mauritsstraat in Maassluis
Rond 04:30 werd het 18-jarige slachtoffer uit De Lier aangereden door een auto. De bestuurder van de auto en mogelijk andere inzittenden zijn er vandoor gegaan. Het slachtoffer wordt geholpen door omstanders en zwaargewond naar het ziekenhuis gebracht. Daar is hij aan zijn verwondingen overleden. Niet veel later wordt door de politie de betrokken auto in De Lier aangetroffen met vier inzittenden. Ze worden alle vier aangehouden. Het gaat om mannen van 18, 19, 20 en 23 jaar uit Den Haag. De 23-jrige man, de bestuurder, is voorgeleid en blijft twee weken langer vastzitten. De andere drie zijn heengezonden, maar blijven nog wel verdachte. Politie zoekt getuigen Het is echter onduidelijk wat er precies gebeurd is op de Prins Mauritsstraat. De politie doet onderzoek en komt daarom graag in contact met getuigen, mensen die informatie hebben, of mensen die camerabeelden hebben. Contact opnemen kan via onderstaande opties. Dat kan ook anoniem. Ook gaan er veel filmpjes rond op social media. Heel graag ontvangt het onderzoeksteam die filmpjes om te bekijken. Ook alle andere info is nog steeds welkom.
» Politie.nl
Kaart nieuws Maassluis. Locatie nieuws: 51.91724 / 4.25585 Prins Mauritsstraat
Prins Mauritsstraat in Maassluis
woensdag 5 maart 2025, 12:42 uur
Drie van de vier verdachten die dit weekend zijn aangehouden na een fatale aanrijding in Maassluis zijn vrijgelaten. Ze blijven wel verdachte, benadrukt het Openbaar Ministerie. De vierde, de 23-jarige bestuurder van de auto, blijft nog twee weken langer vastzitten.
Drie verdachten dodelijke aanrijding vrijgelaten

woensdag 5 maart 2025, 12:03 uur
Drie van de vier verdachten na de fatale aanrijding in Maassluis afgelopen weekend zijn weer op vrije voeten. Dat heeft justitie aan Rijnmond laten weten. Ze blijven wel verdachte in de zaak.
Drie verdachten vrij, nog één vast na dodelijke aanrijding Maassluis

dinsdag 4 maart 2025, 22:15 uur
De politie houdt er rekening mee dat er mogelijk opzet in het spel was bij het dodelijke ongeluk van afgelopen weekend in Maassluis. Dat bevestigt een woordvoerder van de politie na berichtgeving van De Telegraaf.
Mogelijk sprake van opzet bij dodelijke aanrijding

dinsdag 4 maart 2025, 09:05 uur
De vier verdachten die zijn aangehouden na een dodelijke aanrijding in Maassluis, worden verdacht van openlijk geweld en doodslag. De politie houdt alle opties open maar sluit een opzettelijke aanrijding niet uit. Bij het ongeluk kwam een 18-jarige man uit De Lier om het leven.
Was er opzet in het spel bij dodelijke aanrijding? Mannen verdacht van doodslag

maandag 3 maart 2025, 16:30 uur
De vier verdachten die zijn aangehouden na een dodelijke aanrijding in Maassluis, worden verdacht van openlijk geweld en doodslag. Dat meldt de politie Rotterdam. Bij het ongeluk kwam een 18-jarige man uit De Lier om het leven. De verdachten zitten nog vast.
Aangehouden mannen na dodelijke aanrijding verdacht van openlijk geweld en doodslag

zondag 2 maart 2025, 18:50 uur
Bewoners van de Prins Mauritsstraat in Maassluis staan voor een raadsel: wat is er gebeurd waardoor een 18-jarige man uit De Lier werd aangereden door een auto? Verschillende buren hebben een klap en geschreeuw gehoord, vertellen ze zondagmiddag. Intussen treurt de islamitische gemeenschap om het slachtoffer, dat later in het ziekenhuis overleed. "Het is heel triest."
Buurt vol vragen na fatale aanrijding: 'Hoorde een klap en geschreeuw'

zondag 2 maart 2025, 18:00 uur
Bewoners van de Prins Mauritsstraat in Maassluis staan voor een raadsel: wat is er gebeurd waardoor een 18-jarige man uit De Lier werd aangereden door een auto? Verschillende buren hebben een klap en geschreeuw gehoord, vertellen ze zondagmiddag. Intussen treurt de islamitische gemeenschap om het slachtoffer, dat later in het ziekenhuis overleed. 'Het is heel triest.'
Buurt vol vragen na fatale aanrijding: 'Hoorde een klap en geschreeuw'

zondag 2 maart 2025, 13:12 uur
Zondag 2 maart is er een 18-jarige man aangereden op de Prins Mauritsstraat in Maassluis. Hij is later in het ziekenhuis aan zijn verwondingen overleden.
Jongen (18) overleden bij aanrijding

zondag 2 maart 2025, 13:12 uur
Een 18-jarige man uit De Lier is overleden door een aanrijding in de nacht van zaterdag op zondag in Maassluis. Het slachtoffer was te voet en werd rond 04.30 uur aangereden door een auto op de Prins Mauritsstraat. De auto reed door, maar werd later aangetroffen in De Lier. De vier inzittenden zijn aangehouden.
Dode (18) door aanrijding Maassluis, vier verdachten aangehouden

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Omroep West
Foto: RTV Rijnmond
Foto: Omroep West
Foto: RTV Rijnmond
Foto: Omroep West
Foto: de Telegraaf
Meer nieuws uit Maassluis
