menu
zoek

Nieuws Loosdrecht

58-jarige verdachte aangehouden op verdenking van drugshandel

woensdag 11 oktober 2023, 08:40 uur

Dinsdag 10 oktober 2023 is een 58-jarige man uit Utrecht aangehouden op verdenking van handel in verdovende middelen. De politie heeft daarbij een woning in Loosdrecht en twee in Utrecht doorzocht.

De politie kwam de verdachten op het spoor door informatie uit onderschepte cryptocommunicatie. Na een rechercheonderzoek konden zij uiteindelijk op dinsdag 10 oktober in Loosdrecht de verdachte aanhouden. Daarbij is ook een 56-jarige vrouw uit Utrecht aangehouden. Beide verdachten zitten momenteel nog vast voor verder verhoor. Het onderzoek onder leiding van het Openbaar Ministerie is nog niet afgerond en moet meer duidelijkheid over hun rol verschaffen. De Utrechters zitten in volledige beperkingen. Dat betekent dat we als politie inhoudelijk verder ook niet op de zaak in kunnen gaan. Aanpak ondermijning De politie richt zich samen met partners zoals gemeenten op de bestrijding van georganiseerde, ondermijnende criminaliteit. Voorbeelden van ondermijning zijn bijvoorbeeld drugshandel en witwassen. Ondermijning wordt zichtbaar door overlast, drugsafval, intimidatie, afpersing of geweld door criminelen. Help mee en meld Iedereen kan te maken krijgen met ondermijnende criminaliteit. Zie, hoor of ruik je onraad? Meld het. Altijd. Bel 112 als elke seconde telt en 0900-8844 bij geen spoed, wél politie. Melden kan ook anoniem via Meld Misdaad Anoniem, bel hiervoor tel 0800 -7000.


» Politie.nl

Kaart nieuws Loosdrecht. Locatie nieuws: 52.20051 / 5.08511


woensdag 11 oktober 2023, 11:34 uur
Utrechtse man en vrouw verdacht van drugshandel
RTV UtrechtDe politie heeft een man van 58 jaar aangehouden op verdenking van drugshandel. Daarbij heeft de politie ook een woning in Loosdrecht en twee in Utrecht doorzocht. Er is ook een 56-jarige vrouw uit Utrecht aangehouden.
» RTV Utrecht



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Utrecht

Meer nieuws uit Loosdrecht

24 april 18:04Aantal noodopvangplekken in Loosdrecht na protesten naar beneden bijgesteld
24 april 17:11Relschopper krijgt taakstraf voor geweld bij azc-protest in Loosdrecht
24 april 11:54Minister Van Weel na rellen Loosdrecht: 'Sluit niet uit dat zij een rol hebben gespeeld'
24 april 07:59Gemeente corrigeert zichzelf over uitstel opening opvang Loosdrecht: "Gebouw niet klaar"
23 april 18:12Minister over onrust bij asielprotesten Loosdrecht: "Dit is onacceptabel"
23 april 16:48Zeker twee agenten zijn gewond geraakt bij azc-demonstratie in Loosdrecht
22 april 21:09ME veegt straat leeg in Loosdrecht bij derde protest tegen asielopvang
22 april 19:31Opnieuw protest in Loosdrecht tegen asielopvang
14 april 15:40Voorwaardelijke celstraf na koolmonoxidevergiftiging Loosdrechts echtpaar
4 december 16:34Doodsoorzaak overleden stel Loosdrecht blijft voorlopig een raadsel
11 oktober 11:34Utrechtse man en vrouw verdacht van drugshandel
1 augustus 08:5519-jarige man licht zeker 30 slachtoffers op met bankhelpdeskfraude
RSS.