Man (51) verdronken bij strand Lemmer: ’Tragisch’
zondag 21 juni 2020, 00:30 uurHulpdiensten hebben zaterdagavond het lichaam gevonden van een man die eerder op de dag bij het strand van Lemmer verdween. Getuigen zagen hoe hij ’s middags het water in ging, maar vervolgens geen teken van leven meer vertoonde. Daarop werd alarm geslagen.
» de Telegraaf
zaterdag 20 juni 2020, 15:41 uur
Op het IJsselmeer bij Lemmer zoekt de kustwacht zaterdagmiddag naar een vermiste zwemmer. Er is vooralsnog niets gevonden.
Video | Massale zoekactie gaande naar vermiste zwemmer bij Lemmer

zaterdag 20 juni 2020, 15:04 uur
Bij het Friese Lemmer is zaterdagmiddag een zoekactie gaande naar een vermiste zwemmer. Op het IJsselmeer zijn een aantal reddingsboten en ook een vliegtuig van de kustwacht is zoekt mee.
Zoekactie bij Lemmer naar vermiste zwemmer

zaterdag 20 juni 2020, 13:49 uur
De kustwacht is op het IJsselmeer bij Lemmer een grootschalige zoekactie gestart naar een vermiste zwemmer. Brandweer, KNRM, kustwacht, politie en ambulance nemen deel aan de zoektocht. Er is tot op heden niets gevonden.
Grote zoekactie naar vermiste zwemmer Lemmer

zaterdag 20 juni 2020, 13:37 uur
De reddingsboot van Urk is met hoge snelheid richting het strand van Lemmer gevaren om mee te zoeken naar een vermist persoon.
Urker reddingsboot zoekt met andere hulpdiensten naar vermiste zwemmer bij strand van Lemmer

zaterdag 20 juni 2020, 13:36 uur
LEMMER - Het lichaam van de vermiste zwemmer in Lemmer is zaterdagavond gevonden in de buurt van het strand van Lemmer. Het gaat volgens de politie om een tragisch ongeval.
Lichaam vermiste zwemmer Lemmer gevonden

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: de Telegraaf
Foto: NU.nl
Foto: de Telegraaf
Foto: Leeuwarder Courant
Foto: Hart van Nederland
Meer nieuws uit Lemmer

Advertentie: Wat is vandaag de stroomprijs per uur?