Straat in Kerkrade binnen paar uur twee keer ontruimd na verschillende gaslekken
donderdag 18 april 2024, 18:33 uurAan de Groot-Nullandstraat in Kerkrade zijn donderdag tot twee keer toe huizen ontruimd. Dat gebeurde vanwege twee verschillende gaslekken in de straat. Volgens de Veiligheidsregio Zuid-Limburg hebben de gaslekken niks met elkaar te maken.
Waar: Groot-Nullandstraat in Kerkrade
» NU.nl
Kaart nieuws Kerkrade. Locatie nieuws: 50.85542 / 6.06075 Groot-Nullandstraat
Groot-Nullandstraat in Kerkrade
donderdag 18 april 2024, 13:46 uur
De brandweer heeft donderdagmiddag zo’n 35 woningen in Kerkrade ontruimd vanwege een gaslek in een huis aan de Groot-Nullandstraat. De omgeving is afgesloten. Eerder op de dag was in dezelfde straat ook al een gaslek.
Voor tweede keer op een dag gaslek in zelfde straat Kerkrade: bewoners van 35 woningen geëvacueerd

donderdag 18 april 2024, 12:20 uur
KERKRADE - Donderdagmiddag 18 april rond 12.20 uur was een flinke gaslekkage ontstaan in een woning aan de Groot-Nullandstraat in Kerkrade.
Meerdere woningen ontruimd door gaslekkage

donderdag 18 april 2024, 10:17 uur
De brandweer heeft donderdagmorgen in de Groot-Nullandstraat in Kerkrade vier woningen uit voorzorg ontruimd nadat er een gaslekkage in de straat was ontstaan.
Woningen tijdlang ontruimd vanwege gaslekkage in Kerkrade

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Hardnieuws
Foto: NU.nl
Foto: De Limburger
Meer nieuws uit Kerkrade
