menu
zoek

Nieuws Kaatsheuvel

Minderjarige automobilist ramt auto en huis

zondag 4 augustus 2024, 10:25 uur

Aan de Dreefseweg heeft zondagochtend 4 augustus een ongeluk plaatsgevonden waarbij een auto een geparkeerde auto en een woning ramde.

Waar: Dreefseweg in Kaatsheuvel

Het ongeval gebeurde net na 06.00 uur. De auto met drie inzittenden raakte van de weg, reed tegen de geparkeerde auto aan die daarna tegen de woning aankwam. De auto met inzittenden kwam vervolgens tot stilstand tegen de woning. Er waren geen gewonden, wel raakte de woning en beide auto’s flink beschadigd. De bestuurder bleek nog geen 18 te zijn. Ook had hij geen geldig rijbewijs en was hij waarschijnlijk onder invloed van drank en drugs. Tegen hem is een proces verbaal opgemaakt.  


» Politie.nl

Kaart nieuws Kaatsheuvel. Locatie nieuws: 51.64929 / 5.02206 Dreefseweg
Marker
Leaflet © OpenStreetMap contributors
Dreefseweg in Kaatsheuvel


zondag 4 augustus 2024, 22:23 uur
Minderjarige automobilist ramt auto en huis in Kaatsheuvel
Blik op NieuwsAan de Dreefseweg heeft zondagochtend 4 augustus een ongeluk plaatsgevonden waarbij een auto een geparkeerde auto en een woning ramde. Dit meldt de politie zondag
» Blik op Nieuws
zondag 4 augustus 2024, 12:15 uur
Bewoners van geramd huis waren net een dag op vakantie
Omroep BrabantDe bewoners van het huis in Kaatsheuvel, waar afgelopen nacht een minderjarige jongen met zijn auto tegenaan crashte, waren niet thuis. Volgens buurtbewoners waren ze net een dag op vakantie naar Denemarken. Een jongen van nog geen 18 zat achter het stuur van de Mini toen het gruwelijk mis ging in de Dreefseweg.
» Omroep Brabant
zondag 4 augustus 2024, 11:22 uur
Minderjarige zonder rijbewijs rijdt auto tegen woning in Kaatsheuvel
NU.nlEen minderjarige is zondagochtend net na 6.00 uur tegen een woning aan de Dreefsweg in het Noord-Brabantse Kaatsheuvel aangereden. Dat meldt de politie. In de auto zaten nog twee andere mensen.
» NU.nl
zondag 4 augustus 2024, 09:31 uur
Dronken automobilist zonder rijbewijs knalt op huis in Kaatsheuvel, bewoners breken vakantie af
de GelderlanderKAATSHEUVEL - Een automobilist is in de nacht van zaterdag op zondag tegen de gevel van een huis in Kaatsheuvel gebotst. Ook raakte zijn voertuig een rode auto die op de oprit aan de Dreefseweg geparkeerd stond. ‘Wonder boven wonder zijn er geen gewonden gevallen’, schrijft de politie op Instagram.
» de Gelderlander
zondag 4 augustus 2024, 08:36 uur
Minderjarige jongen rijdt onder invloed van alcohol en drugs huis binnen
Omroep BrabantEen automobilist is zondagochtend met zijn auto tegen een huis aan de Dreefseweg in Kaatsheuvel beland. In de auto zaten naast de bestuurder nog twee mensen. De bestuurder van de auto heeft geen geldig rijbewijs, laat de politie weten.
» Omroep Brabant



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: NU.nl
Foto: de Gelderlander

Meer nieuws uit Kaatsheuvel

11 juni 11:26Opnieuw chaos rondom de Efteling, tientallen automobilisten negeren verplichte rijrichting
4 juni 16:39Van toprestaurants naar de Efteling, deze topchef is vanaf de zomer in Kaatsheuvel te vinden
19 mei 10:19Man aangehouden voor zware mishandeling in Kaatsheuvel
14 mei 06:17Schuurbrand in Kaatsheuvel: bewoners grijpen in met tuinslang
14 mei 00:01Overval bij appartement aan het Anton Pieckplein in Kaatsheuvel
11 mei 19:38Oudere vrouw naar het ziekenhuis nadat ze met auto in sloot belandt
7 mei 13:28Stokoude Efteling-stoomtrein rijdt voortaan met accu: ‘Noodzakelijk voor ons klimaatdoel’
6 mei 16:03Piet (72) plaatste bloembakken tegen verkeer, auto raakte toch zijn huis
27 april 08:28Vijf gewonden na crash op Midden-Brabantweg voor afslag naar Efteling
18 april 08:01Zo ziet het Efteling Wonder Hotel eruit na maandenlange verbouwing
10 april 14:52KIJK | Baasje mist een schaap en ziet dan iets in de sloot
3 april 18:23Dronken man botst met auto tegen woning in Kaatsheuvel: flinke schade aan gevel
26 maart 10:07Extra Efteling-sausje voor Kaatsheuvel met reuzenbloempotten langs de weg
12 maart 20:00Van Rotterdam tot Brabant: wie zit achter de reeks explosies in de bouwwereld?
25 februari 06:00Richard en Petra stoppen na 19 jaar met bakkerij: ‘We willen geen 7 euro voor een brood vragen’
4 februari 20:50Brandje bij noodopvang voor asielzoekers in Kaatsheuvel, maar brandweer hoeft niet ver te rijden
3 februari 14:09Ravage na brute inbraak, dieven houden flink huis in telefoonwinkel
29 januari 15:31Kortsluiting leidt tot autobrand in Kaatsheuvel
10 januari 10:54Jong kindje rent de weg op en wordt aangereden door auto in Kaatsheuvel
8 januari 15:38Fietsaccu vat vlam bij Domino's in Kaatsheuvel
RSS.