Vader op zebrapad aangereden meisje: 'Ik dacht dat ze dood was'
zondag 22 september 2024, 11:50 uur"Ik heb de hele nacht niet geslapen, ik dacht dat mijn dochter doodgereden was." Gijs Boerboom is een dag later nog steeds emotioneel wanneer hij vertelt over zijn 12-jarige dochter die zaterdagavond aangereden werd op een zebrapad in Huissen.
Waar: Karstraat in Huissen
» Omroep Gelderland
Kaart nieuws Huissen. Locatie nieuws: 51.91428 / 5.92099 Karstraat



























Leaflet © OpenStreetMap contributors
Karstraat in Huissen
zaterdag 21 september 2024, 22:00 uur
Bij een verkeersongeval in Huissen is zaterdagavond een gewonde gevallen. Volgens een 112-correspondent werd een kind aangereden op een zebrapad.
Kind aangereden op zebrapad

zaterdag 21 september 2024, 21:17 uur
HUISSEN – Op de Karstraat in Huissen is een kind gewond geraakt na een aanrijding op het zebrapad. Het gebeurde kort nadat Truckrun Lingewaard & Overbetuwe voorbij was. Rond 20.00 uur gebeurde het ongeluk.
Kind aangereden op zebrapad

zaterdag 21 september 2024, 21:08 uur
Een kind is zaterdagavond op de Karstraat in Huissen gewond geraakt bij een aanrijding met een auto op of vlakbij een zebrapad. Het ongeval gebeurde volgens een 112-correspondent kort nadat het vrachtwagenevenement Truckrun Lingewaard & Overbetuwe voorbij was.
Kind gewond naar ziekenhuis na aanrijding bij zebrapad met ‘bergingsauto’

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Omroep Gelderland
Foto: Omroep Gelderland
Foto: de Gelderlander
Meer nieuws uit Huissen
