menu
zoek

Nieuws Houten

Houten/Nieuwegein/Vijfheerenlanden - Basisteam Lekpoort zoekt junior Cyber Agents

woensdag 17 juni 2020, 14:59 uur

We hebben de hulp nodig van alle kinderen in Houten, Nieuwegein en Vijfheerenlanden. De politie zoekt junior Cyber Agents om te zorgen voor een veilige online toekomst. De politie van basisteam Lekpoort heeft de burgemeesters van Houten, Nieuwegein en Vijfheerenlanden gevraagd om samen met de kinderen de strijd aan te gaan tegen cybercriminaliteit.

Woon jij in één van de drie gemeenten en wil je alles leren over hacken, datalekken en veilig internetten doe dan mee doen met de HackShield-battle! Daniëlle van der Ploeg van basisteam Lekpoort: “Kinderen groeien op met internet, maar voor hun ouders en grootouders was dat vaak niet zo. Daarom denken we dat kinderen de beste Cyber Agents kunnen worden! Ik roep alle kinderen op om mee te doen! Want het is zo belangrijk dat we samen met jullie internetcriminaliteit bestrijden. Leer je oma bijvoorbeeld hoe ze een phishing-mail moet herkennen, weet wat je moet doen als iemand op social media om je foto of adres vraagt en help je vader bij het beschermen van zijn WhatsApp!” Via HackShield word jij een Cyber Agent die online gevaar kan herkennen en voorkomen. Daardoor kun je ook je omgeving leren hoe ze online veilig kunnen blijven en als Cyber Agent de gemeente beschermen. Samen zorgen we voor een veilige online wereld!  Hackshield-battle     De burgemeesters van de drie gemeenten zijn teamcaptain van de junior Cyber Agents in hun gemeente. Natuurlijk wil iedere burgemeester dat er zoveel mogelijk kinderen meedoen, want dan is de kans groter om als beste gemeente uit de bus te komen. Ook zal aan het eind van de battle uit elke gemeente één Cyber Agent officieel als winnaar van het spel gehuldigd worden.  Huldiging De beste teamcaptain-burgemeester en de drie beste junior Cyber Agents worden op 15 juli gehuldigd.  Kom in actie! Help jij de teamcaptains om de gemeenten te beschermen? Speel nu mee en word Cyber Agent van Houten, Nieuwegein of Vijfheerenlanden! Speel HackShield online of download de app.

High tech crime in Houten

» Politie.nl


Kaart nieuws Houten. Locatie nieuws: 52.02784 / 5.16300


woensdag 17 juni 2020, 08:38 uur
Gemeenten leiden kinderen op tot 'cyber agent' om internetcriminaliteit tegen te gaan
RTV UtrechtHOUTEN/VIJFHEERENLANDEN - De gemeenten Nieuwegein, Vijfheerenlanden en Houten organiseren een wedstrijd om kinderen bewust te maken van online gevaar. De deelnemers zijn tussen de 8 en 12 jaar en kunnen 'cyber agent' worden. Daarnaast maken zij kans op allerlei prijzen.Tijdens de wedstrijd krijgen de kinderen allerlei vragen voorgeschoteld.
» RTV Utrecht



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Politie.nl

Meer nieuws uit Houten

21 februari 10:51Weggestuurde Philips-topman Frans van Houten incasseert volle 4,7 miljoen euro
10 februari 09:31Handbal Houten naar kwartfinale beker
20 januari 08:20Houten beer in Assen gaat in vlammen op, politie vermoedt brandstichting
29 december 07:03Bakfiets in brand gestoken voor woning
1 november 17:25Jongen (16) uit Houten beroofd en bedreigd met mes, politie zoekt getuigen
25 oktober 16:30Hoe kon het zo misgaan? Politiek zit met vragen na rellen op Houtense kermis
24 oktober 19:35Kermis Houten eerder dicht en veiligheidsrisicogebied na onrust door jongeren
22 oktober 15:14Zorgen over legionella in Houten: 'Maximale bescherming en voorlichting nodig'
30 september 13:30Aandeelhouders Philips akkoord met nieuwe topman
25 september 18:53Unitas boekt knappe overwinning op Handbal Houten
2 september 11:00Stelling | Reptielenbeurzen moeten direct verboden worden
25 augustus 06:41Gewonde bij aanrijding Houten, kruising langdurig dicht voor onderzoek
16 augustus 21:10Geboren Kerkradenaar wordt jongste topman van Philips
11 augustus 19:00Gemeente overvallen door opvang vluchtelingen in Hotel Van der Valk in Houten
3 augustus 05:54Brand in Houtense woning slaat door naar spouw
12 juli 12:25Moeder en dochter opgepakt voor gruwelijke uitbuiting van zwakbegaafde huisslaaf
18 mei 16:47Geheime tip leidt naar drugshuis in Houten: coke, pillen en ghb gevonden
22 februari 16:46Man en vrouw aangehouden voor gewelddadige woningoverval in Houten
5 februari 20:28Quad ramt gevel in Houten: bestuurder overleden
30 januari 09:28Betogers in Sterrebos kregen bomenklimtraining
RSS.