menu
zoek

Nieuws Hoensbroek

Getuigen gezocht van ontploffen explosief bij woning

vrijdag 22 mei 2020, 16:24 uur

De politie roept getuigen van het ontploffen van een explosief bij een woning aan de Marktgravenstraat op om zich te melden. Het onderzoek naar de aanleiding is in volle gang.

Waar: Marktgravenstraat in Hoensbroek

Rond 04.15 uur kregen de hulpdiensten melding van een knal op de Marktgravenstraat, waarna buurtbewoners een auto zagen branden. Het is nog onduidelijk wat de aanleiding of achtergrond is. De klap van de explosie zorgde voor schade aan geparkeerde auto’s waardoor onder andere ramen vernield waren. Door medewerkers van de Forensische Opsporing is er vannacht direct een technisch sporenonderzoek gestart in en rondom de woning. Daarnaast hebben agenten vandaag een buurtonderzoek verricht. Getuigenoproep Voor dit onderzoek is informatie van omwonenden en mogelijke getuigen van groot belang. Heeft u iets verdachts gezien? Deel uw tips en informatie dan met de politie via 0900 – 88 44. Woont u in de buurt en beschikt u over camerabeelden? Deel ze via het onderstaande tipformulier of via www.politie.nl/upload. Wilt u liever anoniem blijven, dan kunt u bellen met 0800-7000 (Meld Misdaad Anoniem).


» Politie.nl


Kaart nieuws Hoensbroek. Locatie nieuws: 50.91743 / 5.91173 Marktgravenstraat
Marktgravenstraat in Hoensbroek


vrijdag 22 mei 2020, 22:39 uur
Explosief ontploft bij woning in Hoensbroek
Blik op NieuwsIn de nacht van donderdag op vrijdag is een explosief ontploft bij een woning aan de Marktgravenstraat in Hoensbroek. 'Het politieonderzoek naar de aanleiding van deze ontploffing is in volle gang', zo laat de politie vrijdag weten.
» Blik op Nieuws
vrijdag 22 mei 2020, 22:29 uur
Autobrand en explosief ontploft bij woning in Hoensbroek
CrimesiteBij een woning aan de Marktgravenstraat in Hoensbroek (Limburg) is donderdagnacht rond 04.15 een explosief ontploft. Buurtbewoners zagen na de knal een auto in brand staan. De klap van de explosie zorgde ook voor schade aan geparkeerde auto’s.
» Crimesite
vrijdag 22 mei 2020, 16:54 uur
Explosief ontploft bij woning in Hoensbroek
de TelegraafBij een woning aan de Marktgravenstraat in Hoensbroek, gemeente Heerlen, is vrijdagochtend een explosief ontploft. Door de klap van de explosie vloog een auto in brand en raakten andere auto’s beschadigd, maakte de politie vrijdagmiddag bekend.
» de Telegraaf



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: de Telegraaf

Meer nieuws uit Hoensbroek

8 augustus 17:00Koppel uit Hoensbroek wint gigantisch bedrag bij Vriendenloterij
16 juli 08:39Woningen in Hoensbroek ontruimd vanwege hevige rook
17 mei 22:42Vuurwerkbom blaast raam Grote Sint Janskerk Hoensbroek weg: pastoor wil van de dader weten waarom
10 februari 12:12Opnieuw drie arrestaties voor liquidatie Keyvan Pishbin in Hoensbroek
8 februari 16:59Politie krijgt vijf tips over dodelijke schietpartij in Hoensbroek
6 februari 17:25Politie: mogelijk meerdere schutters bij liquidatie in Hoensbroek
3 februari 19:48Politie zoekt in Aken getuigen dodelijke schietpartij Hoensbroek
1 februari 17:03Twee Belgen opgepakt om doden Duitser in Hoensbroek
7 januari 08:48Politie stelt onderzoek in naar beroving
26 december 22:56Bewoner betrapt inbrekers in woning Hoensbroek: geen gewonden
19 oktober 19:35Weer brand bij pizzeria in Hoensbroek: politie is onderzoek gestart naar oorzaak
28 augustus 12:14Tweetal opgepakt na achtervolging in Hoensbroek
3 maart 17:04Man en vrouw die GGD-medewerkers in Heerlen bedreigden krijgen werkstraffen
13 oktober 14:55Jongeren aangehouden met (nep)wapens van de kermis
12 oktober 22:30Explosie en schietincident Hoensbroek: drie personen gezocht
1 oktober 12:18Brandende schuur in Hoensbroek leidt naar amfetaminelab
30 september 19:46Deel Hoensbroek veiligheidsrisicogebied na recente explosie en beschieting
29 september 17:05Politie krijgt zeven tips over explosief Hoensbroek
29 september 15:54Criminele bende intimideert gezochte zakenman Alex R. met explosief in Limburg
5 september 13:29Explosief Hoensbroek opgeruimd: bewoners terug naar huis
RSS.


Advertentie: Wat is vandaag de stroomprijs per uur?