menu
zoek

Nieuws Hilversum

Getuigen gezocht van aanvaring tussen reiziger en conducteur op Station Hilversum

maandag 20 juni 2022, 12:17 uur

Wie was er zondagavond 19 juni rond 22.50 uur op Station Hilversum, of zat in de trein van Amsterdam naar Amersfoort? Misschien bent u toen getuige geweest van een aanvaring tussen reizigers en een conducteur. Is dit het geval, of heeft u beelden? Neem dan contact op met de politie.

Rond 22.50 uur was er een controle in de trein, vlak voordat deze op station Hilversum aankwam. Twee minderjarige jongens raakten daarbij in discussie met de conducteurs van de trein. De jongens werden opstandig naar de conducteurs en een van hen ging ervandoor toen de trein stil kwam te staan op station Hilversum. Daarna was er een korte worsteling tussen een van de conducteurs en de andere jongen in de deuropening van de trein. De twee jongens zijn uiteindelijk aangehouden. Vlak na de aanvaring werd een van de betrokken conducteurs onwel, waarna hij is overleden. De recherche onderzoekt of er een mogelijk verband is met de gebeurtenissen op het perron. Heeft u beelden of informatie? Zat u op 19 juni rond 22.50 uur in de trein van Amsterdam naar Amersfoort? Was u op perron 3 van Station Hilversum en heeft u iets meegekregen van de aanvaring in de trein? Heeft u foto’s of video’s gemaakt van de conducteurs en de jongens? Deel dit dan met ons. U kunt hiervoor het onderstaande tipformulier gebruiken. Heeft u andere informatie? Bel 0900-8844 of 0800-7000 (anoniem).


» Politie.nl

Kaart nieuws Hilversum. Locatie nieuws: 52.22633 / 5.18093
Marker
Leaflet © OpenStreetMap contributors


maandag 20 juni 2022, 11:27 uur
Conducteur wordt onwel en overlijdt na handgemeen, politie onderzoekt verband
NU.nlDe politie doet onderzoek naar het overlijden van een NS-conducteur op het station van Hilversum. De man werd onwel na een handgemeen in de trein, maar het is nog niet duidelijk of zijn overlijden het gevolg is van de ruzie. Twee minderjarigen zijn opgepakt.
» NU.nl
maandag 20 juni 2022, 11:10 uur
Conducteur overleden op station Hilversum: werd onwel na onenigheid met zwartrijders
de TelegraafEen 62-jarige conducteur uit Hengelo is zondagavond overleden op station Hilversum na onenigheid met twee minderjarige treinreizigers die geen kaartje hadden. De man werd na het incident met de zwartrijders onwel, zegt de politie. De twee jongens van 15 en 16 uit Hilversum zijn diezelfde avond aangehouden.
» de Telegraaf
maandag 20 juni 2022, 10:59 uur
Conducteur overleden op station Hilversum; politie heeft zaak in onderzoek
Blik op NieuwsOp het station in Hilversum is zondagavond een conducteur overleden. Dit gebeurde kort na een woordenwisseling met twee tieners die niet in het bezit waren van een geldig plaatsbewijs. De politie laat weten dat het absoluut onduidelijk is of het overlijden en de ruzie met elkaar te maken hebben.
» Blik op Nieuws
maandag 20 juni 2022, 10:43 uur
Conducteur overleden op station Hilversum na aanvaring met jonge zwartrijders in trein
RTV N-HIn Hilversum is gisteravond een conducteur overleden op het perron nadat hij onwel werd. Dat gebeurde na een opstootje met twee jongens (15 en 16) die aan het zwartrijden waren in de trein van Amsterdam naar Amersfoort.
» RTV N-H
maandag 20 juni 2022, 10:23 uur
Conducteur onwel geworden en overleden na incident in trein
NOSOp station Hilversum is gisteravond laat een conducteur overleden na een incident met twee zwartrijders. De man werd op het perron onwel na een handgemeen eerder in een trein. De politie benadrukt dat nog wordt onderzocht of er een verband is tussen het overlijden en het incident.
» NOS



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: NU.nl
Foto: de Telegraaf
Foto: RTV N-H
Foto: NOS

Meer nieuws uit Hilversum

3 juni 13:09Kan Hilversum opgelucht ademhalen na val kabinet? ‘De veranderingen zijn al in gang gezet’
31 mei 18:55Demonstranten 'bezetten' NOS-gebouw voor eerlijkere berichtgeving
13 mei 16:36Bouwer van kermisattractie waar meisje uitviel legt de schuld bij de exploitant
8 mei 16:13Deskundigen Forensisch Instituut doen onderzoek bij attractie waar meisje uitviel
30 april 18:00Bram zat in kermisattractie toen meisje viel: "Mensen begonnen meteen te filmen"
28 april 18:4114-jarig meisje breekt arm na val uit attractie op kermis Hilversum
27 april 19:24Flinke vertraging op A27 bij Hilversum na botsing
14 april 14:09Woudenberger (20) opgepakt na steekpartij in uitgaansgebied Hilversum
12 april 09:30Zo lopen de politieke lijntjes tussen Den Haag en Hilversum, sommige daarvan zijn extra opvallend
10 april 15:40Honderden omroepmedewerkers protesteren op het Mediapark tegen grote bezuinigingen
4 maart 18:20Politie pakt Amsterdammer (57) en Hilversummer (65) op in onderzoek naar internationale drugshandel
21 februari 22:45Brand na explosie bij woning in Hilversum
24 januari 17:02IFF-werknemers gaan maandag staken na vastgelopen cao-onderhandelingen
23 januari 15:50Hilversummer (31) aangehouden na online oplichting van tientallen slachtoffers voor 10.000 euro
21 december 10:37Meerdere explosies bij woningen in Hilversum: wel schade, geen gewonden
19 december 15:26Anonieme melding leidt tot inbeslagname 600 kilo vuurwerk
5 december 07:43Koninklijke onderscheiding voor Philip Freriks na laatste De slimste mens
26 november 13:02Pro-Gaza activisten beëindigen blokkade NOS-gebouw, geen aanhoudingen
8 november 22:13Man (24) in Brabantse Almkerk uit de auto gezet na mogelijke ontvoering België
7 november 09:35Man (21) uit Bilthoven aangehouden die als nepagent mensen oplichtte
RSS.