Wat vind jij: Moet er een officiële minister van Gehandicaptenzaken komen?
donderdag 3 december 2020, 18:52 uurRick Brink uit Hardenberg stopt als minister van Gehandicaptenzaken. Hij gaat vanaf 1 januari aan de slag bij KRO-NCRV als adviseur. Daarmee komt een einde aan het ministerie van Gehandicaptenzaken in de huidige vorm.
» RTV Oost
donderdag 3 december 2020, 12:40 uur
Rick Brink uit Hardenberg stopt per 1 januari als ‘minister van Gehandicaptenzaken’. De functie vanuit KRO-NCRV legt hij neer, maar blijft bij de omroep betrokken als adviseur. Brink was de eerste en voorlopig laatste minister met deze officieuze titel.
Rick Brink uit Hardenberg stopt als ‘minister van Gehandicaptenzaken’

donderdag 3 december 2020, 12:23 uur
Rick Brink stopt als minister van Gehandicaptenzaken. De Hardenberger gaat per 1 januari aan de slag bij KRO-NCRV als adviseur inclusie. "Het ministerie van Gehandicaptenzaken in haar huidige vorm zal dus ook worden beëindigd."
Rick Brink uit Hardenberg heeft nieuwe baan en stopt als minister van Gehandicaptenzaken

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Oost
Foto: RTV Oost
Foto: de Stentor
Meer nieuws uit Hardenberg
