Vrolijke Advocaat verklapt verrassing in aanloop naar kraker tegen PSV
vrijdag 28 februari 2020, 14:51 uurDick Advocaat wilde geen verstoppertje spelen in aanloop naar de kraker tegen PSV. De Hagenaar was al van plan Ridgeciano Haps op te stellen als linkerspits, maar na het vertrek van Sam Larsson naar Dalian FC is er eigenlijk geen keuze meer. ,,Haps speelt daar’’, zei Advocaat.
» de Gelderlander
vrijdag 28 februari 2020, 14:43 uur
Ridgeciano Haps staat komende zondag in de basis bij Feyenoord, in de belangrijke uitwedstrijd tegen PSV. Dat vertelde Dick Advocaat vrijdagmiddag op de persconferentie. Haps vervangt links voorin de naar China vertrokken Sam Larsson.
Advocaat: Haps op linksbuiten tegen PSV

vrijdag 28 februari 2020, 14:30 uur
Dick Advocaat kiest ervoor om Ridgeciano Haps zondag in de kraker tegen PSV als linksbuiten op te stellen. Een opvallende keuze, want Haps speelt normaal gesproken links in de defensie.
Advocaat posteert Haps linksbuiten als vervanger van vertrokken Larsson

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Rijnmond
Meer nieuws uit Haps
