Onderwijsdemonstratie in Groningen rustig verlopen
donderdag 14 november 2024, 18:34 uurOp de Grote Markt in Groningen is het onderwijsprotest rustig verlopen. Burgemeester, politie en openbaar ministerie hadden na overleg besloten om het protest door te laten gaan. Net als in andere steden was er de vrees dat de demonstraties gekaapt zouden worden door pro-Palestina demonstranten.
Waar: Grote Markt in Groningen
» Blik op Nieuws
Kaart nieuws Groningen. Locatie nieuws: 53.21880 / 6.56729 Grote Markt
Grote Markt in Groningen
donderdag 14 november 2024, 16:36 uur
Hoogleraren, docenten, studenten: zo’n 500 mensen stonden donderdag op de Grote Markt in Groningen om te demonstreren tegen de aangekondigde bezuinigingen in het hoger onderwijs. De aanwezigheid van pro-Palestijnse demonstranten zorgde voor ergernis.
Honderden mensen demonstreren op Grote Markt in Groningen tegen bezuinigingen hoger onderwijs

donderdag 14 november 2024, 10:25 uur
Het onderwijsprotest op de Grote Markt in Groningen is donderdagmiddag rustig verlopen. Politie, burgemeester en openbaar ministerie besloten eerder op de dag dat het mocht doorgaan. Er waren honderden demonstranten aanwezigen.
Honderden mensen demonstreren tegen bezuinigingen, met Palestina-vlaggen: 'Protest is niet gekaapt'

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Dagblad van het Noorden
Foto: RTV Noord
Meer nieuws uit Groningen
