menu
zoek

Nieuws Groningen

Politie zoekt bestuurder van auto na ernstig verkeersongeval in Groningen

maandag 21 augustus 2023, 09:51 uur

Op zondag 21 augustus vindt er een aanrijding plaats aan de Kraneweg in Groningen. Het gaat om een ongeval tussen een auto en een fietser. De fietser raakt zwaargewond. De bestuurder van de auto rijdt na het ongeval door.

Waar: Friesestraatweg in Groningen

Rond 9.30 uur krijgen agenten melding van een ernstige aanrijding aan de Kraneweg in Groningen. Een fietser blijkt aangereden door een auto en is ernstig gewond geraakt. De hulpverlening wordt meteen opgestart en het slachtoffer, een 67-jarige man uit Groningen, wordt naar het ziekenhuis vervoerd. Doorgereden De bestuurder van de auto waarmee de fietser in botsing is geraakt blijkt na het ongeval door te zijn gereden en heeft geen persoonsgegevens achtergelaten. Door oplettende getuigen blijkt al snel dat de desbetreffende auto zeer vermoedelijk in de Wassenberghstraat geparkeerd staat. Agenten treffen een beschadigde auto aan. Er wordt in omgeving nog uitgekeken naar de bestuurder, maar deze wordt niet meer aangetroffen. De auto wordt afgesleept en in beslag genomen voor onderzoek. Onderzoek Opsporing Team Verkeer (OTV) van de politie is een onderzoek gestart. Agenten hebben gesproken met getuigen en het signalement is na het ongeval meteen gedeeld via Burgernet.  Informatie We komen graag in contact met mensen die mogelijk beelden hebben van het ongeval, via een dashcam- of deurbelcamera. Ook spreken we graag mensen die de vermoedelijke verdachte nog hebben gezien kort na het ongeval of wellicht weet u om wie het (mogelijk) gaat. Neem dan contact op met 0900-8844 of laat u informatie achter via onderstaand tipformulier. U kunt ook altijd anoniem informatie delen via 0800-7000. Bent u de bestuurder? Meldt u zich dan bij de politie. UPDATE De bestuurder heeft zich zojuist gemeld op het politiebureau. Het gaat om een 21-jarige man uit Winschoten. Hij is aangehouden en zal worden verhoord.


» Politie.nl


Kaart nieuws Groningen. Locatie nieuws: 53.24897 / 6.45912 Friesestraatweg
Friesestraatweg in Groningen


maandag 21 augustus 2023, 15:30 uur
Automobilist die doorreed na zwaar ongeluk in Groningen meldt zich bij politie
Dagblad van het NoordenDe automobilist, die zondagochtend doorreed na een aanrijding met een fietser op de kruising van de Kraneweg met de Friesestraatweg in Groningen, heeft zich maandagmiddag gemeld bij de politie.
» Dagblad van het Noorden
maandag 21 augustus 2023, 11:16 uur
Zwaargewonde door aanrijding Groningen is 67-jarige man
Dagblad van het NoordenDe fietser die zondagochtend zwaargewond in het ziekenhuis belandde door een aanrijding op de Kraneweg in Groningen is een 67-jarige man uit de stad.
» Dagblad van het Noorden
zondag 20 augustus 2023, 11:03 uur
Bestuurder rijdt door na aanrijding in Stad, slachtoffer zwaargewond
RTV NoordOp de kruising van de Kraneweg en Friesestraatweg in Groningen heeft een aanrijding plaatsgevonden tussen een auto en fietser. De fietser is zwaargewond naar het ziekenhuis gebracht.
» RTV Noord
zondag 20 augustus 2023, 10:50 uur
Automobilist slaat op de vlucht na ongeluk in Groningen en laat fietser zwaargewond achter
Dagblad van het NoordenEen automobilist is zondagochtend doorgereden na een zwaar ongeluk op de kruising van de Friesestraatweg en de Kraneweg in Groningen.
» Dagblad van het Noorden
zondag 20 augustus 2023, 09:25 uur
Onderzoek naar ernstig ongeval met doorrijder
HardnieuwsGRONINGEN - Zondagmorgen 20 augustus om 09.25 uur heeft een ernstig ongeval plaatsgevonden aan de Friesestraatweg in Groningen.
» Hardnieuws



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Hardnieuws
Foto: Dagblad van het Noorden
Foto: Dagblad van het Noorden
Foto: RTV Noord
Foto: Dagblad van het Noorden

Meer nieuws uit Groningen

25 september 18:32Faculteiten RUG wapenen zich tegen gestegen kosten: schrappen van banen en vacaturestop
23 september 21:33Donar begint competitie met verrassende zege op Heroes Den Bosch
23 september 17:41Oeps, foutje: bus voor FC Groningen-fans bestickerd met Friese vlag
23 september 16:28Bestuurder Helmond Sport blij gemaakt met twee shirtjes van FC Groningen
22 september 17:33Gaswinning Groningen stopt definitief op 1 oktober 2023
22 september 15:06Woningen aan Wibenaheerd in Groningen ontruimd wegens ontploffingsgevaar
21 september 21:00Rondje Groningen: Wat moet er in de plaats van het oude Holland Casino komen?
20 september 16:54Treinen rijden weer tussen Groningen en Leeuwarden
20 september 15:49De betekenis van Nederlandse provinciale vlaggen
20 september 12:15Groningen hoort mooie Haagse woorden maar ziet geen geld: ‘Geen knaken, geen taken’
19 september 15:36Studenten RuG winnen internationale wedstrijd met zelf ontworpen Marsrover
19 september 15:29Adriaan Hoogendoorn gaat stoppen als burgemeester
19 september 15:00Kinderhartchirurgen uit Groningen en Utrecht samen naar Suriname
19 september 00:05'Wij waren aan onze stand verplicht om deze wedstrijd te winnen'
17 september 18:05Een blauwgroen licht met lange staart in de lucht boven Groningen, wat was dat?
15 september 22:03FC Groningen verder weg van de eredivisie na nieuwe zeperd tegen ADO Den Haag
15 september 21:56NAC verliest na ontslag Hyballa bij VVV, Roda JC blijft koploper en ADO Den Haag wint in Groningen
15 september 17:00Warming-up: FC Groningen - ADO Den Haag
14 september 19:29Fietser gewond na aanrijding Kraneweg in Groningen
14 september 14:44Oproep aan kabinet om openbaar vervoer te helpen: 1 miljard is nodig
RSS.


Advertentie: Wat is vandaag de stroomprijs per uur?