menu
zoek

Nieuws Groningen

'Een dramatisch einde van een dramatisch seizoen'

zondag 28 mei 2023, 17:38 uur

'Het was een dramatisch einde van een dramatisch seizoen', moest FC Groningen-coach Dennis van der Ree toegeven. Zijn ploeg werd door de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (en de winst van Cambuur) zelfs laatste.

» RTV Noord



zondag 28 mei 2023, 16:33 uur
Einde: Feyenoord en Excelsior in slotronde onderuit, Sparta boekt ruime overwinning
RTV RijnmondRijnmond was bij de laatste wedstrijden in het reguliere eredivisieseizoen van de regioclubs. Feyenoord verloor in eigen huis van Vitesse (0-1), Sparta boekte een glansrijke uitzege bij FC Groningen (0-5) en Excelsior voltooide net geen comeback tegen FC Volendam (3-2).
» RTV Rijnmond
zondag 28 mei 2023, 16:28 uur
Gifbeker was nog niet leeg: FC Groningen eindigt seizoen als hekkensluiter
RTV NoordDe gifbeker voor FC Groningen moest tot en met de laatste druppel leeg. De ploeg verloor in een lege Euroborg met 5-0 van Sparta Rotterdam. Dat betekende niet alleen een evenaring van een negatief clubrecord, maar omdat Cambuur RKC versloeg eindigde de FC ook nog eens als laatste.
» RTV Noord
zondag 28 mei 2023, 16:23 uur
FC Groningen sluit rampseizoen in stijl af tegen Sparta Rotterdam en eindigt zelfs als hekkensluiter
Dagblad van het NoordenEen triester einde van het rampseizoen van FC Groningen was nauwelijks denkbaar. De noorderlingen verloren de laatste wedstrijd in de eredivisie in een lege Euroborg met 5-0 van Sparta Rotterdam, een evenaring van de grootste thuisnederlaag ooit. Door de zege van Cambuur eindigden de Groningers ook nog eens als hekkensluiter.
» Dagblad van het Noorden
zondag 28 mei 2023, 16:22 uur
Sparta boekt tegen FC Groningen grootste uitzege sinds 1985 en is klaar voor playoffs
PZCSparta heeft de generale repetitie in aanloop naar de playoffs fluitend doorstaan. De Rotterdammers wonnen in een lege Euroborg tegen een tiental van FC Groningen met 0-5 en boekten daarmee de grootste uitzege in de eredivisie sinds 1985.
» PZC



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Noord
Foto: RTV Rijnmond
Foto: RTV Noord
Foto: Dagblad van het Noorden
Foto: PZC

Meer nieuws uit Groningen

14 juli 10:04Bart Jan Hoevers is de nieuwe directeur van Groningen Seaports
13 juli 17:39Herebrug ligt eruit, verkeer in binnenstad Groningen staat muurvast
13 juli 13:23Eerste Arriva-trein rijdt door Hoofdstation Groningen: 'Echt een mijlpaal'
12 juli 16:00Herebrug in Stad vanaf morgen afgesloten wegens onderhoud
11 juli 20:44Oskar Zawada vertrekt uit Waalwijk: RKC-aanvoerder tekent voor drie jaar in Groningen
11 juli 20:06Herman (70) uit Groningen is doodverklaard, maar leeft nog. ‘Ik wil er weer toe doen’
11 juli 14:12Trompsingel in Stad wordt tijdelijke woonplek voor Oekraïners en mensen uit opvang
9 juli 17:53Younes Taha maakt zijn debuut voor FC Groningen en levert gelijk zijn aandeel
9 juli 16:12Gemeente redt Lycurgus met 100.000 euro van ondergang: 'Club blijft behouden voor Groningen'
9 juli 14:16Raad van State keurt wet af over herstelbetalingen aan Groningen en schadevergoeding tot 60.000
9 juli 14:02Verdachte aangehouden na steekincident Groningen
8 juli 15:12Drie jaar cel voor schietpartij Paddepoel, vrijspraak voor schietpartij Hoogkerk
7 juli 18:30Dit is Ronald Cornelissen (60), de nieuwe bisschop van bisdom Groningen-Leeuwarden
7 juli 03:00Geert woont inmiddels in een caravan: hoe bureaucratie in Groningen ouderen tot het uiterste drijft
4 juli 21:22Kraamhotels oplossing voor tekort aan kraamverzorgenden, 'maar toch anders dan thuis'
4 juli 06:00Handjeklap PvdA en GroenLinks maar de kiezer beslist. ‘We zijn aan het pionieren’
3 juli 10:22LIVE | Mark B. uit Groningen vermoordde zijn vriendin Rosaria. ‘Er knapte iets toen zij zo deed’
3 juli 07:30Nationaal monument tegen seksueel geweld komt in Winschoten. Waarom juist daar?
2 juli 20:00Wie redt deze zeldzame Duitse barak van de sloop? ‘Er is al zoveel uit de oorlog verdwenen’
2 juli 17:19Code oranje in Groningen en Drenthe om zware onweersbuien. Kans op hagelstenen tot 4 centimeter
RSS.