menu
zoek

Nieuws Groningen

Arriva: treinen in Friesland en Groningen rijden donderdag ondanks staking

donderdag 9 februari 2023, 07:51 uur

De treinen van Arriva rijden vanwege de staking niet in de Achterhoek en Rivierenland en in Limburg, meldt de vervoerder. Wel is de verwachting dat de treinen van de Vechtdallijnen en de treinen in Friesland en Groningen zullen rijden.

» de Telegraaf




donderdag 9 februari 2023, 07:35 uur
Arriva: treinen in Groningen en Friesland rijden ondanks staking
Dagblad van het NoordenDe treinen van Arriva rijden ondanks de staking wel in Groningen en Friesland, verwacht de vervoerder. Reizigers moeten wel de hele dag rekening houden met uitval van de bussen en moeten daarom kort van tevoren hun reis plannen.
» Dagblad van het Noorden
donderdag 9 februari 2023, 07:14 uur
Arriva: treinen in Friesland en Groningen rijden ondanks staking
Leeuwarder CourantDe treinen van Arriva rijden ondanks de staking wel in Friesland en Groningen, verwacht de vervoerder. Reizigers moeten wel de hele dag rekening houden met uitval van de bussen en moeten daarom kort van tevoren hun reis plannen.
» Leeuwarder Courant
donderdag 9 februari 2023, 06:59 uur
Arriva: treinen in Groningen rijden donderdag wel
RTV NoordNa een stakingsdag van de machinisten, rijden de treinen van Arriva donderdag weer.
» RTV Noord
woensdag 8 februari 2023, 08:35 uur
Treinen Arriva rijden niet in Groningen en Friesland
de TelegraafVanwege stakingen in het streekvervoer rijden er woensdag geen treinen van Arriva in Groningen en Friesland. Een dag eerder reden de treinen er nog wel en ook maandag, de eerste dag van een vijfdaagse staking in het streekvervoer, werd de treindienstregeling er gewoon opgestart. Voor woensdag is het echter niet gelukt een passende treindienstregeling te maken met medewerkers die wel willen werken, meldt de vervoerder.
» de Telegraaf
woensdag 8 februari 2023, 07:59 uur
Geen treinen van Arriva in Groningen en Friesland vanwege staking
NU.nlVanwege de staking in het streekvervoer rijden er woensdag geen treinen van Arriva in Groningen en Friesland. Het is de vervoerder niet gelukt een passende dienstregeling te maken met de medewerkers die wel willen werken.
» NU.nl
woensdag 8 februari 2023, 07:20 uur
Treinen Arriva rijden woensdag niet in Friesland en Groningen
Leeuwarder CourantVanwege de staking in het streekvervoer rijden er woensdag geen treinen van Arriva in Friesland en Groningen. Een dag eerder reden de treinen nog wel en ook maandag, de eerste dag van de vijfdaagse staking, werd de treindienstregeling gewoon opgestart.
» Leeuwarder Courant



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: de Telegraaf
Foto: Leeuwarder Courant
Foto: RTV Noord
Foto: de Telegraaf
Foto: NU.nl
Foto: Leeuwarder Courant

Meer nieuws uit Groningen

31 maart 14:08Groningen wil 30 miljard van het Rijk voor inlossen ereschuld gaswinning
31 maart 10:21Froukje en The Opposites op Bevrijdingsfestival Groningen. Dag start met Vrijheidsmaaltijd
30 maart 21:00Rondje Groningen: Woehoe, Armin op Hullabaloo!
30 maart 14:20Dit weekend geen treinen van Groningen naar Delfzijl en Eemshaven en vice versa
28 maart 20:47Dj Armin van Buuren komt naar Groningen. Maar waar en wanneer? Dat blijft nog een verrassing
28 maart 08:56Doelpunt FC Groningen-spits Pepi helpt VS naar finaleronde Nations League
27 maart 10:46Minderjarige belager van FC-speler Willems in juni voor kinderrechter
27 maart 06:00Slechte internetverbinding vertraagt sportieve ambities Groningen Giants
25 maart 11:38FC Groningen-spits Ricardo Pepi schittert voor Verenigde Staten bij debuut FC Utrecht-middenvelder
25 maart 06:55FC Groningen verliest ook van ontslagen trainer. Frank Wormuth betwist met succes zijn ontslag
24 maart 21:35Eerste Zonnevoetpad op Europapark in Stad: 'Het pad is dubbel duurzaam'
24 maart 19:33Na toiletbezoek ontsnapte tbs'er is na ruim twee maanden terug in Van Mesdag-kliniek in Groningen
24 maart 10:32Keepers Leeuwenburgh en De Boer vertrekken bij FC Groningen
24 maart 08:30Ganzen uit studentenhuis Vindicat maken het goed: ’Al behoorlijk opgeknapt’
24 maart 08:25Ka-ching. Bij elke aardbeving 2500 euro automatisch overgemaakt. ING-directeur Hans Houdijk legt uit
24 maart 06:15Angstcultuur is nergens wenselijk, maar mag zeker op een universiteit niet bestaan | DVHN Commentaar
23 maart 06:05'PSV geïnteresseerd in FC-spits Ricardo Pepi'
22 maart 16:19Uitgedund FC Groningen speelt gelijk tegen Arminia Bielefeld
22 maart 15:28Vader van supporter die Jetro Willems klap gaf voor snelrechter voor bedreigen steward FC Groningen
22 maart 13:53Gewonde bij botsing op Metaallaan in Groningen
RSS.