Eerste veiligheidsregio's geselecteerd voor roulerende crisisnoodopvang
dinsdag 31 mei 2022, 23:48 uurAmsterdam-Amstelland, Zeeland, Groningen en Friesland gaan als eerste vier veiligheidsregio's twee weken lang crisisnoodopvang verzorgen voor 600 asielzoekers. Dat meldt persbureau ANP op basis van informatie van het Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA).
» NOS
dinsdag 31 mei 2022, 23:32 uur
Amsterdam-Amstelland, Zeeland, Groningen en Friesland zijn vanaf woensdag als eerste vier veiligheidsregio’s aan de beurt om twee weken lang crisisnoodopvang te verzorgen voor zeshonderd asielzoekers.
Amsterdam, Zeeland, Groningen en Friesland verzorgen noodopvang asielzoekers

dinsdag 31 mei 2022, 23:27 uur
Amsterdam-Amstelland, Zeeland, Groningen en Friesland zijn vanaf vandaag als eerste vier veiligheidsregio's aan de beurt om twee weken lang crisisnoodopvang te verzorgen voor zeshonderd asielzoekers. Dat meldt een woordvoerder van het Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA). Die maatregel moet helpen de situatie in het aanmeldcentrum in Ter Apel te verlichten.
Vier veiligheidsregio's geselecteerd die crisisnoodopvang moeten verzorgen

dinsdag 31 mei 2022, 23:23 uur
Amsterdam-Amstelland, Zeeland, Groningen en Friesland zijn vanaf woensdag als eerste vier veiligheidsregio’s aan de beurt om twee weken lang crisisnoodopvang te verzorgen voor zeshonderd asielzoekers. Dat meldt een woordvoerder van het Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA). Die maatregel moet helpen de situatie in het aanmeldcentrum in Ter Apel te verlichten.
Amsterdam, Zeeland, Groningen en Friesland verzorgen noodopvang

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: NOS
Foto: NU.nl
Foto: de Telegraaf
Foto: de Gelderlander
Meer nieuws uit Groningen

Advertentie: Wat is vandaag de stroomprijs per uur?