menu
zoek

Nieuws Gouda

Getuigen gewapende beroving Goudse Hout gezocht

dinsdag 31 december 2024, 12:59 uur

Onder dreiging van een wapen hebben er een beroving en een poging tot beroving plaatsgevonden in het Goudse Hout te Gouda. Dit gebeurde op zondag 29 december tussen 14.00 uur en 15.00 uur.

In de middag van zondag 29 december tussen 14.00 uur en 15.00 uur heeft een man geprobeerd een voorbijganger te beroven onder bedreiging van een wapen in het park Goudse Hout.  Daarbij dreigde de verdachte ook de hond van het slachtoffer iets aan te doen. Daarna richtte de verdachte zich tot een tweede slachtoffer. Van dit slachtoffer werd een beige rechthoekige handtas  met inhoud weggenomen. Signalement Het signalement is als volgt: Man Ongeveer 20 jaar Tussen 1.70m en 1.75m Slank postuur Bruine ogen Zwarte jas met capuchon en grijze bontkraag Zwarte broek Donkere sneakers Zwarte lap voor het gezicht Heeft u iets gezien? De recherche doet onderzoek naar de beroving en vraagt daarbij de hulp van getuigen. Heeft u iets verdachts gezien, heeft u eventuele camerabeelden of die dag iemand gezien die aan het signalement voldoet? Wij komen graag in contact. 


» Politie.nl

Kaart nieuws Gouda. Locatie nieuws: 52.01530 / 4.70620


dinsdag 31 december 2024, 14:12 uur
Man dreigt met wapen bij beroving, zegt ook hond iets aan te doen
Omroep WestEen man heeft zondag onder dreiging van een wapen iemand beroofd in een park Gouda. De verdachte deed ook een poging om een tweede voorbijganger te beroven, daarbij dreigde hij de hond van het slachtoffer iets aan te doen.
» Omroep West



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Omroep West

Meer nieuws uit Gouda

15 februari 08:06Auto crasht tegen boom, ambulances en traumahelikopter rukken uit
11 februari 20:30Eigenaar ziet na roof miljoenen voetbalplaatjes pensioen in rook opgaan door uitspraak rechter
10 februari 12:06Wegpiraten scheuren met 170 km/u kriskras over de snelweg en over de vluchtstrook
10 februari 08:55Pleegmoeder van doodgeschoten Jerryson gaat politiek in
30 januari 13:59Langer omrijden: werk aan sluis en brug vertraagd vanwege 'onverwachte schade'
1 januari 20:38Hoogbejaarde 85-jarige vrouw nieuwjaarsnacht mishandeld bij woninginbraak Gouda
12 december 17:25Let op! Deze snelwegen en tunnel zijn dit weekend dicht voor werkzaamheden
20 november 16:03Stedelijke trends en de verschuiving naar digitale verdienmodellen
11 oktober 16:06Straat onder water en auto weggezakt door gesprongen leiding
1 oktober 11:29Moeten eetkamerstoelen bij de eettafel passen?
23 september 14:46Bloemen bij McDrive voor doodgeschoten Jerryson (15), schoolgenoten 'heel aangedaan'
21 september 13:13Fruitvliegjes uit ziekenhuis Gouda, operaties morgen weer hervat
19 september 18:55Fruitvliegjes in OK complex Groene Hart Ziekenhuis
28 augustus 05:50Verdachte en slachtoffer dodelijk steekincident Gouda waren broers van elkaar
12 augustus 07:18Explosies bij twee woningen, politie zoekt getuigen
2 augustus 20:13Stille tocht voor doodgeschoten Joeweela (39), familie ziet voor het eerst plek waar ze stierf
29 juli 13:05140 graven met skeletresten gevonden in binnenstad van Gouda
25 juli 15:25Emotioneel afscheid doodgeschoten Joeweela (39): 'Ze was een moeder, een tante... geen bezit'
25 juli 15:25Emotionele uitvaart van in Gouda doodgeschoten vrouw: 'Ze wilde ons juist beschermen'
22 juli 22:57Inzamelingsactie voor kinderen van op straat doodgeschoten vrouw
RSS.