menu
zoek

Nieuws Gouda

Gewapende winkeloverval Gouda

zaterdag 20 mei 2023, 09:44 uur

Een filiaal van Kruidvat aan de Gildenburg is zaterdagochtend rond 07:00 uur overvallen. De verdachte bedreigde het personeel met een groot mes. Niemand raakte gewond.

Waar: Kruidvat aan de Gildenburg in Gouda

Een nog onbekende man wist de winkel via het magazijn binnen te dringen en eiste geld onder bedreiging van een groot mes. Hij wist met een onbekend bedrag te vluchten. De politie zoekt naar een man van ongeveer 1.75 meter lang en een licht getinte huidskleur. Hij was gekleed in een zwarte jas met capuchon, donkere broek en zwarte schoenen. Ook droeg hij tijdens de overval witte handschoenen. Hij vluchtte te voet richting Ruigenburg. Meerdere eenheden zochten in de omgeving naar de verdachte. Die werd niet meer aangetroffen. De politie is een onderzoek gestart en wil graag met u in contact komen als u meer informatie heeft over deze overval. Heeft u de verdachte bijvoorbeeld voorafgaand of na de overval gezien? Of woont u in de omgeving van de Ruigenburg en bent u in het bezit van camerabeelden of Ring deurbel waar mogelijk iets op te zien is, dan vragen we u contact met ons op te nemen door te bellen met 0900-8844. Blijft u liever anoniem? Bel dan Meld Misdaad Anoniem: 0800-7000. U kunt ook tips achterlaten in het onderstaande tipformulier.


» Politie.nl


Kaart nieuws Gouda. Locatie nieuws: Kruidvat aan de Gildenburg
Kruidvat aan de Gildenburg in Gouda


zaterdag 20 mei 2023, 07:15 uur
Overval op winkel van de Kruidvat
HardnieuwsGOUDA - Zaterdagmorgen 20 mei omstreeks 07.15 uur heeft een overval plaatsgevonden op de Kruidvat aan de Gildenburg in Gouda.
» Hardnieuws



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Hardnieuws

Meer nieuws uit Gouda

1 oktober 13:08Brand in woning Gouda met dode en drie gewonden onder controle
7 juli 09:00Man (30) gepakt tijdens projecteren antisemitische leus op gebouw naast Van Brienenoordbrug
11 juni 10:17Overleden persoon in het water bij Gouda gevonden
23 mei 09:55Gewapende overval op tankstation
20 mei 09:44Gewapende winkeloverval Gouda
9 mei 12:15Deshny (27) ernstig mishandeld vanwege Feyenoord-shirtje
9 april 14:51Man meerdere keren gestoken bij ruzie op straat
8 april 08:38Treinen weer over spoorbrug na aanvaring door schip vol containers
26 maart 18:27Drie gewonden bij mishandeling in Gouda
22 maart 13:50Dit zijn de vier voordelen van je IPhone repareren
8 maart 13:32Minderjarigen aangehouden na reeks geweldplegingen in Gouda
5 maart 10:37Ravage nadat auto door schutting rijdt en tot stilstand komt tegen overkapping
28 februari 11:30Piepjonge bezorgers en onbetaalde drank-accijnzen: horeca onder de loep bij grote controle
23 februari 08:56Trein zorgt voor flinke vertraging na verkeerde afslag
9 februari 15:41Politieagent meters meegesleurd door automobilist
23 januari 09:53Getuigen gezocht na overval op tankstation
22 januari 08:32112-nieuws | Broer redt zus uit brandend huis - Weer autobrand in Gouda
13 januari 13:50Hoe het kon dat 1000 reizigers urenlang in donkere trein zaten met overvolle toiletten
10 december 11:36Grote brand in rijtjeshuis Gouda, bewoner overleden
3 november 11:55Man mept gewapende inbrekers huis uit
RSS.


Advertentie: Wat is vandaag de stroomprijs per uur?