menu
zoek

Nieuws Gorinchem

Politie op zoek naar getuigen na schietincident in Gorinchem

woensdag 24 september 2025, 11:23 uur

Donderdagavond 23 september vond er rond 19:05 een schietincident plaats aan de Gildenweg in Gorinchem. Er raakte niemand gewond. De politie heeft nog geen aanhoudingen verricht en doet onderzoek.

Waar: Gildenweg in Gorinchem

Na het schietincident ging er een blauwe Citroën C1 vandoor met daarin vier inzittenden. Deze personen worden verdacht van betrokkenheid bij het schietincident. Het is nog onbekend wat er aan de schietpartij vooraf is gegaan. Dit is onderdeel van het onderzoek. Ook zijn er op straat verschillende sporen veiliggesteld.   De politie heeft gesproken met diverse getuigen en kijkt camerabeelden uit.   Heb je iets gezien of gehoord? Of beschik je over camerabeelden of andere informatie die het onderzoek verder kan helpen? Neem contact op met de politie via 0900-8844 of anoniem via 0800-7000.


» Politie.nl

Kaart nieuws Gorinchem. Locatie nieuws: 51.83653 / 4.95395 Gildenweg
Gildenweg in Gorinchem


dinsdag 23 september 2025, 20:36 uur
Schoten gelost op parkeerplaats bij winkelcentrum
RTV RijnmondOp een parkeerplaats bij een winkelcentrum aan de Gildenweg in Gorinchem is dinsdagavond geschoten bij een ruzie op straat. Het slachtoffer is niet geraakt, zegt de politie. Naar de dader wordt nog gezocht.
» RTV Rijnmond
dinsdag 23 september 2025, 19:48 uur
Politie onderzoekt schietpartij bij supermarkt in Gorinchem
Brabants DagbladDe politie doet dinsdagavond onderzoek naar een schietpartij op de Gildenweg in Gorinchem, bij de parkeerplaats naast de Aldi-supermarkt.
» Brabants Dagblad



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Rijnmond
Foto: Brabants Dagblad

Meer nieuws uit Gorinchem

31 juli 11:08Ruim 8000 truckers rijden over verboden Merwedebrug, 567 Nederlandse chauffeurs krijgen boete
29 juli 13:1219-jarige man overleden na ernstig vrachtwagenongeluk
27 juli 21:00Boerenprotesten zijn terug: 'We beginnen voorzichtig en vriendelijk'
27 juli 17:22Kenteken afgedekt met hesje: chauffeurs proberen boete voor rijden over brug te voorkomen
25 juli 17:01Vooral buitenlandse chauffeurs negeren verbod op Merwedebrug, maar vanaf nu volgt meteen een boete
25 juli 10:35Installatie eerste camera's Merwedebrug geslaagd, handhaving gestart
20 juli 14:57Verbod Merwedebrug kost 1,5 miljoen euro per dag, 18.000 vrachtauto's rijden om
19 juli 16:52Man over 'onveilige' snelwegbrug: 'Kost ontzettend veel geld'
24 juni 20:09Raadsleden geschokt door aanhoudingen in fraudezaak: 'Zes mensen oppakken is niet niks'
22 juni 05:00Let op: A27 komende maand afgesloten tussen Gorinchem en Everdingen
18 juni 11:12Ernstig ongeluk: camper op z'n kant, inboedel ligt op straat, snelweg dicht
23 mei 17:33Motorrijder (24) uit Gorinchem overleden bij ongeval
30 april 22:45Geen bijzonderheden gemeld bij herverkiezingen Gorinchem
29 april 05:00Gorinchem stemt vandaag opnieuw na vermoedelijke fraude bij verkiezingen, lagere opkomst verwacht
14 april 07:30Veel vertraging op A27 richting Gorinchem door ongeluk, grote drukte op A2 bij Den Bosch
2 april 16:29Gorinchem houdt eind deze maand nieuwe verkiezingen na mogelijke stemfraude
31 maart 21:20Gorinchem besluit tot herstemming vanwege mogelijke fraude
27 maart 06:59Gorinchem staat voor 'meest ingewikkelde keuze in twintig jaar' na mogelijke stemfraude
25 maart 11:24Burgemeester Gorinchem kreeg al eerder tip over ronselen van stemmen, politiek schrikt van onderzoek
24 maart 21:00Gorinchem had al ruim voor verkiezingen signalen over ronselen van stemmen
RSS.