menu
zoek

Nieuws Goes

Politie vindt 22 fietsen in een woning

zaterdag 6 januari 2024, 15:13 uur

De politie arresteerde zaterdagochtend 6 januari 2024 een 37-jarige man zonder vast woonplaats voor diefstal c.q. heling van fietsen. Agenten vonden 22 fietsen in en rond een woning aan de Voorstad.

Een agent zag zaterdagochtend een fiets met een opengebroken slot met een kabel vastzitten aan een lantaarnpaal. Bij het controleren van het framenummer bleek de fiets op 2 januari j.l. gestolen te zijn. De eigenaar had gelukkig via internet aangifte gedaan. In een nabijgelegen woning in de Voorstad zagen agenten een fiets in de huiskamer staan. In de kamer was een man aanwezig die bij het zien van de politie via de tuin probeerde te vluchten. Hij werd aangehouden. De fiets in de woonkamer bleek in november 2023 gestolen te zijn. De eigenaar had ook via internet aangifte gedaan. Zo vond de politie ook een gestolen bakfiets in de tuin. In totaal stonden er 22 fietsen, maar het was niet bekend of ze allemaal van diefstal afkomstig zijn. De politie gaat dit uitzoeken. Agenten namen daarvoor alle fietsen in beslag. De verdachte zit vast voor onderzoek.


» Politie.nl

Kaart nieuws Goes. Locatie nieuws: 51.50035 / 3.89573
Marker
Leaflet © OpenStreetMap contributors


zaterdag 6 januari 2024, 21:50 uur
Politie vindt 22 fietsen in en bij woning in Goes
Blik op NieuwsDe politie arresteerde zaterdagochtend een 37-jarige man zonder vast woonplaats voor diefstal c.q. heling van fietsen. 'Agenten vonden 22 fietsen in en rond een woning aan de Voorstad', zo meldt de politie.
» Blik op Nieuws
zaterdag 6 januari 2024, 15:38 uur
Man aangehouden voor diefstal; politie vindt 22 fietsen
PZCDe politie heeft vanochtend een 37-jarige man gearresteerd in Goes op verdenking van het stelen van fietsen. Agenten vonden 22 fietsen rond de woning.
» PZC



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: PZC

Meer nieuws uit Goes

26 mei 15:05Jong Oranje zonder gepasseerde Wouter Goes maar met Rav van den Berg naar EK
9 mei 12:24Schorsing AZ-speler Goes valt mede door hulp Llansana lager uit
6 mei 20:17AZ wijst voorstel schorsing van drie duels voor Goes af, Twente-uit op de tocht
4 mei 16:27Wouter Goes pakt rood en scoort bij revanche AZ op bekerwinnaar Go Ahead Eagles
3 mei 13:10Tiener loopt steekwond op, verdachte aangehouden
29 april 18:30Lezers fel over berisping Edvardsen:‘Sinds wanneer heeft KNVB zeggenschap over openbare weg?’
28 april 05:19Twee gewonden bij ongeval op de A58 bij Heinkenszand, snelweg naar Goes dicht
24 april 17:05AZ pakt na wonderdoelpunt Meerdink punt tegen NAC
22 april 12:00Nieuws van de dag | Vakantiewoningen fors duurder • Wouter Goes krijgt kritiek na bekerfinale
2 april 12:08Brand op bovenverdieping van woning aan de Wilsonstraat in Goes
21 maart 13:19Drie meisjes aangehouden in Goes voor bedreiging en bezit harddrugs
17 maart 10:52Bij zeventien clubs heerst de stellige overtuiging dat koploper Ajax voortdurend wordt gematst
8 maart 00:50Auto op zijn kop naast de weg op de Westhavendijk in Goes
26 januari 08:33Grote brand op bedrijventerrein Goes laait weer op
26 januari 07:10Opnieuw grote uitslaande brand in bedrijfspand
15 januari 11:10AZ-verdediger bij de edele delen gegrepen door Brian Brobbey: ‘Ik schrok er een beetje van’
11 januari 21:25Slachtoffer gereanimeerd na ongeval op parkeerplaats in Goes
12 december 16:01Vrachtwagenchauffeur rijdt op vangrail langs A58 bij Goes
30 november 11:2349-jarige Goesenaar aangehouden voor straatroof
27 november 22:49Overval aan de Scheldestraat in Goes, politie vraagt omwonenden uit te kijken naar dader
RSS.