menu
zoek

Nieuws Goes

Jongen (17) gewond na vermoedelijke steekpartij

vrijdag 27 januari 2023, 10:40 uur

Een 17-jarige jongen uit Oostburg raakt donderdagavond 26 januari gewond na een mogelijke steekpartij aan de Kolveniershof. Er zijn een 17-jarige jongen en 41-jarige man in verband met de zaak aangehouden.

Waar: Kolveniershof in Goes

Hulpdiensten kregen rond 18.15 uur een melding van een ruzie op straat, daarbij zou iemand gewond zijn geraakt. Uiteindelijk troffen ze het 17-jarige slachtoffer gewond aan. Enige tijd later werd de 41-jarige verdachte aangehouden. Rond 2.30 uur werd ook de 15-jarige jongen aangehouden. Wat er precies gebeurd is is onderwerp van onderzoek. Bij het incident raakt ook nog een 16-jarige jongen uit Middelburg gewond, niet doordat hij gestoken is. Hij heeft aangifte gedaan van zware mishandeling en moest door een arts nagekeken worden. Getuigen Ter plaatse werden al meerdere getuigen gehoord. Ook werd er gekeken of er camerabeelden van het incident waren. De politie zoekt nog meer getuigen. Iets gezien? Neem dan contact op via 0900-8844 of vul een tipformulier in.


» Politie.nl

Kaart nieuws Goes. Locatie nieuws: 51.50327 / 3.88747 Kolveniershof
Marker
Leaflet © OpenStreetMap contributors
Kolveniershof in Goes


donderdag 26 januari 2023, 18:53 uur
Vermoedelijke steekpartij rond AH Kolveniershof in Goes, gewonde naar het ziekenhuis
PZCBegin van de avond is een vechtpartij ontstaan rond de Albert-Heijn Kolveniershof waarbij vermoedelijk een slachtoffer met een voorwerp is gestoken. Het onderzoek is in volle gang.
» PZC
donderdag 26 januari 2023, 18:15 uur
Gewonde bij geweldsincident bij supermarkt
HardnieuwsGOES - Donderdagavond 26 januari rond 18.15 uur heeft een geweldsincident plaatsgevonden bij de Albert Heijn aan de Kolveniershof in Goes.
» Hardnieuws



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Hardnieuws
Foto: PZC

Meer nieuws uit Goes

21 juni 17:12Man (30) aangehouden in Goes omdat hij mogelijk wapen bij zich had
14 juni 21:12Rots, Sliti en Panneflek beginnen met knappe zege aan EK Onder 19
26 mei 15:05Jong Oranje zonder gepasseerde Wouter Goes maar met Rav van den Berg naar EK
9 mei 12:24Schorsing AZ-speler Goes valt mede door hulp Llansana lager uit
6 mei 20:17AZ wijst voorstel schorsing van drie duels voor Goes af, Twente-uit op de tocht
4 mei 16:27Wouter Goes pakt rood en scoort bij revanche AZ op bekerwinnaar Go Ahead Eagles
3 mei 13:10Tiener loopt steekwond op, verdachte aangehouden
29 april 18:30Lezers fel over berisping Edvardsen:‘Sinds wanneer heeft KNVB zeggenschap over openbare weg?’
28 april 05:19Twee gewonden bij ongeval op de A58 bij Heinkenszand, snelweg naar Goes dicht
24 april 17:05AZ pakt na wonderdoelpunt Meerdink punt tegen NAC
22 april 12:00Nieuws van de dag | Vakantiewoningen fors duurder • Wouter Goes krijgt kritiek na bekerfinale
2 april 12:08Brand op bovenverdieping van woning aan de Wilsonstraat in Goes
21 maart 13:19Drie meisjes aangehouden in Goes voor bedreiging en bezit harddrugs
17 maart 10:52Bij zeventien clubs heerst de stellige overtuiging dat koploper Ajax voortdurend wordt gematst
8 maart 00:50Auto op zijn kop naast de weg op de Westhavendijk in Goes
26 januari 08:33Grote brand op bedrijventerrein Goes laait weer op
26 januari 07:10Opnieuw grote uitslaande brand in bedrijfspand
15 januari 11:10AZ-verdediger bij de edele delen gegrepen door Brian Brobbey: ‘Ik schrok er een beetje van’
11 januari 21:25Slachtoffer gereanimeerd na ongeval op parkeerplaats in Goes
12 december 16:01Vrachtwagenchauffeur rijdt op vangrail langs A58 bij Goes
RSS.