Man bedreigd op station Goes
woensdag 14 december 2022, 11:52 uurEen 19-jarige man uit Goes is dinsdagavond 13 december rond 17.15 uur bedreigd door een groep mannen. Dat gebeurde aan de voorkant van het NS-station aan het Stationsplein.
Waar: Stationsplein in Goes
De mannen, het slachtoffer schat dat het er ongeveer acht waren, bedreigden de man en probeerden hem te beroven van zijn jas. De man zette het op een lopen en waarschuwde in een vlakbij gelegen horecagelegenheid de politie. De mannen zijn niet meer aangetroffen. Onderzoek De politie stelt een verder onderzoek in naar de zaak. Zo wordt er onder andere gekeken naar camerabeelden in de omgeving. Ook vragen we aan getuigen zich te melden. Heb je iets gezien bij het station in Goes neem dan contact op met de politie via 0900-8844. Je kan ook een tipformulier invullen. Vermeld altijd het zaaknummer 2022330851.
» Politie.nl
Kaart nieuws Goes. Locatie nieuws: 51.49887 / 3.89104 Stationsplein
Stationsplein in Goes
woensdag 14 december 2022, 12:29 uur
Een 19-jarige man uit Goes is gisteren, dinsdag, rond 17.15 uur bedreigd door een groep mannen. Dat gebeurde aan de voorkant van het NS-station aan het Stationsplein in Goes.
Groep bedreigt 19-jarige man op station Goes

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: PZC
Meer nieuws uit Goes

Advertentie: Wat is vandaag de stroomprijs per uur?