menu
zoek

Nieuws Gilze

Twee arrestaties na ernstige mishandeling vrouw in AZC Gilze

maandag 10 augustus 2020, 13:21 uur

In het Asielzoekerscentrum Prinsenbosch zijn zondag aan het eind van de middag een 26-jarige man en een 21-jarige vrouw uit Nigeria aangehouden. Het stel wordt verdacht van de zware mishandeling van twee vrouwen, van 20 en 22 jaar. Daarbij werd geslagen en met kokend water gegooid. Het 22-jarige slachtoffer liep daarbij tweedegraads brandwonden op.

De slachtoffers hebben een relatie met elkaar. Het geweldsdelict vond plaats in de nacht van zondag 2 op maandag 3 augustus jl. Er ontstond een ruzie met enkele landgenoten waarbij de 20-jarige vrouw werd geslagen en het 22-jarige slachtoffer met kokend water werd overgoten. Hierdoor liep zij meerdere brandwonden op en moest voor behandeling naar een ziekenhuis in Tilburg. Inmiddels heeft zij aangifte gedaan. Van haar vriendin wordt vandaag een aangifte opgenomen.  

Aanhoudingen
De twee verdachten zijn zondag 9 augustus 2020 omstreeks 17.50 uur met toestemming van de officier van justitie buiten heterdaad aangehouden en vastgezet. Zij worden verdacht van openlijke geweldpleging en zware mishandeling. De recherche stelt een nader onderzoek in naar de toedracht van het incident.

Geweld/Mishandeling/Bedreiging in Gilze

» Politie.nl


Kaart nieuws Gilze. Locatie nieuws: 51.54134 / 4.88976


maandag 10 augustus 2020, 18:12 uur
Vrouw overgoten met kokend water bij ruzie in AZC Gilze
Blik op NieuwsZondag zijn aan het eind van de middag in het Asielzoekerscentrum Prinsenbosch in het Brabantse Gilze door de politie een 26-jarige man en een 21-jarige vrouw uit Nigeria aangehouden. 'Het stel wordt verdacht van de zware mishandeling van twee vrouwen, van 20 en 22 jaar. Daarbij werd geslagen en met kokend water gegooid.
» Blik op Nieuws
maandag 10 augustus 2020, 16:35 uur
Twee aanhoudingen voor overgieten vrouw met kokend water in azc
NU.nlDe politie heeft zondag twee mensen opgepakt voor het mishandelen van een lesbische vrouw in een asielzoekerscentrum (azc) in Gilze, zo is maandag bekendgemaakt. Het gaat om een 26-jarige man en een 21-jarige vrouw uit Nigeria.
» NU.nl
maandag 10 augustus 2020, 15:28 uur
Nigeriaanse asielzoekster die kokend water over lesbische vrouw goot is opgepakt
Hart van NederlandEen 21-jarige vrouw en een 26-jarige man uit Nigeria zijn zondag in het asielzoekerscentrum Prinsenbosch in Gilze aangehouden op verdenking van de mishandeling van twee lesbische asielzoekers. Een van hen kreeg kokend water over zich heen.
» Hart van Nederland
maandag 10 augustus 2020, 15:18 uur
Vrouw ovegoten met kokend water bij ruzie in AZC Gilze
Blik op NieuwsRuzie in AZC Gilze loopt helemaal uit de hand, vrouw overgoten met kokend water
» Blik op Nieuws
maandag 10 augustus 2020, 14:06 uur
Arrestaties na mishandeling lesbische vrouwen in azc Gilze
de TelegraafTwee mensen in het Asielzoekerscentrum Prinsenbosch in Gilze zijn opgepakt vanwege de zware mishandeling van twee vrouwen in het azc. De politie meldt dat een 26-jarige man en een 21-jarige vrouw, allebei afkomstig uit Nigeria, zijn opgepakt.
» de Telegraaf
maandag 10 augustus 2020, 13:55 uur
Man en vrouw uit Nigeria opgepakt in azc Gilze voor overgieten lesbische vrouw met kokend water
BN DeStemGILZE - De 26-jarige man en 21-jarige vrouw die vorige week in verband werden gebracht met een ruzie met een lesbische vrouw in het azc in Gilze, zijn zondagmiddag opgepakt. De twee worden ervan verdacht de vrouw met kokend heet water te hebben overgoten, waardoor het slachtoffer tweedegraads brandwonden heeft opgelopen. Ze verkeerde na het incident in shock.
» BN DeStem



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Politie.nl
Foto: NU.nl
Foto: de Telegraaf
Foto: Hart van Nederland

Meer nieuws uit Gilze

16 juni 12:36Helikopters van defensie mogen weer de lucht in na brandstofproblemen
13 juni 20:23Helikopters en lesvliegtuigen aan de grond vanwege roest in opslagtanks
8 juni 20:43Auto vliegt in brand op A58 bij Gilze, bestuurder zet voertuig stil op vluchtstrook
7 juni 06:00Waarom komen er nieuwe helikopters op vliegbasis Gilze-Rijen en hoeveel overlast geven ze?
6 juni 15:13Zuigslang vliegt na klapband van vrachtwagen en raakt fietser
2 mei 18:02Motorrijder (52) uit Tilburg komt om bij botsing met auto in Gilze
14 april 20:54'Personeel azc-pand Gilze alleen nog met beveiliging naar binnen'
30 maart 19:24Máxima in Chinook-helikopter: 'Dit vond ik héél spannend!'
15 maart 10:23Een Dakar truck kopen? In dit dorp kan het: ‘Deze kans krijg je maar één keer in je leven’
1 maart 18:56Zwaargewonde bij botsing tussen auto en shovel in Gilze
14 februari 20:46Drankrijder botst tegen politieauto in Gilze
4 februari 07:00'Mensenhandelaren actief rond azc Gilze, zorgen over tieners in sekswerk'
14 januari 10:00Jonge bestuurder (16) opgepakt na dollemansrit door Gilze
11 januari 13:02Voetganger op A58 bij Gilze zwaargewond door aanrijding met vrachtwagen, weg blijft uren dicht
17 december 08:13Chauffeur ramt onder invloed van drugs pomp en winkel van tankstation
5 december 08:39Bestelauto botst tegen aanhangwagen op A58 in Gilze
2 december 09:08Fietser breekt enkel bij botsing met auto in Gilze
2 oktober 05:45112-nieuws: automobilist crasht in Son • man belandt in water in Helmond
1 oktober 14:03Loslopende hond bijt andere hond dood in Gilze
14 augustus 15:28Militair aangehouden om drugsgebruik na ongeluk op vliegbasis
RSS.


Advertentie: Wat is vandaag de stroomprijs per uur?