Politiegeweld in Epe: mannen willen aangifte doen na klappen met wapenstok van politie
zaterdag 16 augustus 2025, 16:52 uurTwee mannen die vrijdagavond aanwezig waren bij de rellen in Epe willen aangifte doen tegen de politie, na klappen met een wapenstok. Daar liep het vrijdagavond tijdens het Pleinfeest uit de hand. Dat gebeurde nadat de politie minderjarigen aanhield uit een groep die zich volgens de politie 'vervelend gedroeg'.
» Omroep Gelderland
zaterdag 16 augustus 2025, 11:56 uur
Het was flink onrustig in het centrum van Epe. Op sociale media verschenen oproepen om massaal naar het Pleinfeest te komen. Tientallen agenten en boa’s moesten er vrijdagavond en -nacht aan te pas komen om de straten leeg te vegen. Dat ging er hard aan toe.
Vuurwerk en wapenstokken tijdens onrustige avond in Epe
zaterdag 16 augustus 2025, 10:41 uur
In Epe heeft een flinke politiemacht het vrijdagavond aan de stok gekregen met een groep jonge mensen in het centrum, waar verderop ook het wekelijkse zomerse Pleinfeest gaande was. Er is vuurwerk naar de politie gegooid, de politie heeft de wapenstok gebruikt en een hond ingezet en er zijn meerdere personen aangehouden.
Wapenstokken, vuurwerk en ongeregeldheden in Epe
Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Omroep Gelderland
Foto: Omroep Gelderland
Foto: de Stentor