menu
zoek

Nieuws Epe

Automobilist (55) met geweld beroofd bij bos in Epe door mannen met bivakmuts

maandag 11 maart 2024, 14:48 uur

Een 55-jarige automobilist uit Emmeloord is zondagavond om iets over half negen overvallen door enkele mannen met bivakmutsen. Het slachtoffer stond nabij een hertenkamp in Epe en moest onder dreiging van geweld meerdere bezittingen afstaan.

Waar: Renderklippenweg in Epe

» de Telegraaf

Renderklippenweg in Epe


maandag 11 maart 2024, 12:35 uur
55-jarige man uit Emmeloord overvallen in bos bij Epe
Omroep FlevolandEen 55-jarige man uit Emmeloord is zondagavond bij Epe overvallen in zijn auto. Op een parkeerplaats bij een hertenkamp kwamen twee mannen met bivakmutsen uit het bos en maakten met geweld spullen afhandig bij de man.
» Omroep Flevoland
maandag 11 maart 2024, 11:47 uur
Overvallers met bivakmutsen komen uit het bos
Omroep GelderlandEen 55-jarige man uit Emmeloord is op de parkeerplaats van een hertenkamp aan de Renderklippenweg in Epe overvallen. Zondagavond stond hij daar geparkeerd toen er plotseling twee personen, met bivakmutsen op, uit het bos kwamen.
» Omroep Gelderland
maandag 11 maart 2024, 11:19 uur
Overvallers met bivakmutsen beroven man (55) op pikdonkere parkeerplaats in bos Epe
de StentorEen gewelddadige beroving op een pikdonkere, verlaten parkeerplaats. Het overkwam een 55-jarige man uit Emmeloord zondagavond. Twee personen met bivakmutsen kwamen uit het bos bij Epe tevoorschijn. Zij hebben de man in zijn auto overvallen.
» de Stentor



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: de Telegraaf
Foto: Omroep Gelderland
Foto: de Stentor

Meer nieuws uit Epe

30 oktober 09:28Iedereen wacht met spanning op laatste uitslagen, onder meer uit Epe: dit is er aan de hand
10 september 16:57Hondenbaasjes kunnen door wolf ‘nergens meer heen’, daarom staan ze nu hier
10 september 14:36Twijfel of gevonden schedel echt van hond Daisy is
22 augustus 10:54Ondanks onrust vorige week gaat Pleinfeest Epe vanavond door: politie waarschuwt vier jongeren
16 augustus 16:52Politiegeweld in Epe: mannen willen aangifte doen na klappen met wapenstok van politie
13 augustus 18:30Gebeten hond in Veluws natuurgebied blijkt van schaapsherder: ‘Hij liep er eigenlijk zo mee weg’
13 augustus 16:41Wolf bijt hond op Veluwe: kun je nog veilig je hond uitlaten?
13 juni 12:22Staphorst en Heerde staken zoektocht azc om verschillende redenen
1 april 10:06Man (21) verdacht van veroorzaken zwaar ongeluk op A50
8 maart 15:27Fietser gewond naar het ziekenhuis na botsing met auto
19 februari 08:37Bouwvakkers zijn met de noorderzon vertrokken, ‘luxe boslodges’ overgeleverd aan weer en wind
17 februari 12:07Jongen uit Epe (15) en jonge man uit Duiven (18) aangehouden bij ongeregeldheden Gelderse derby
4 februari 12:27Celstraffen tot 24 jaar geëist voor roofmoord in Kampen
20 september 22:32Bejaarde fietser (80) overlijdt door ongeluk met auto
17 september 15:22Gevonden lichamen in Duitsland waren twee mannen met rossige baarden en tattoos
22 augustus 08:10'Afgebrande Regenboogkerk moet herbouwd worden'
19 april 20:04Veel schade door brand in kebabzaak
9 april 19:51Meerdere gewonden na ernstig ongeval op A50
9 april 13:23Auto trekt aandacht van agenten: duo heeft een ‘vreemd verhaal’ én een vermogen bij zich
8 april 11:42Vechtpartij tussen tafels vol bier na voetbalduel: ‘Schokkende beelden’
RSS.



BESbswy