Dankzij Michel Vlap leeft FC Twente nog in de Champions League: "Ik wist dat ik ging scoren"
dinsdag 6 augustus 2024, 23:56 uurMet een rake vrije trap bleek Michel Vlap dinsdagavond - in de eerste Champions League-krachtmeting met Red Bull Salzburg - goud waard voor FC Twente. Dankzij zijn treffer bleef de nederlaag van de equipe uit Enschede beperkt tot 2-1.
» RTV Oost
dinsdag 6 augustus 2024, 22:39 uur
Lange tijd leek het erop dat FC Twente met een 2-0 nederlaag aan de broek terug richting Enschede werd gestuurd door Red Bull Salzburg, maar in de negentigste minuut zorgde Michel Vlap alsnog voor de 2-1. De rake vrije trap van de invaller maakt de uitgangspositie in ieder geval een heel stuk prettiger voor de Champions League-return van volgende week. In dit liveblog hieronder kun je de gehele dag van FC Twente in Salzburg teruglezen.
LEES TERUG | Michel Vlap houdt droom voor FC Twente levend met late treffer

dinsdag 6 augustus 2024, 22:37 uur
Dankzij een treffer van Michel Vlap in de laatste minuut mag FC Twente nog altijd dromen van het miljoenenbal. FC Twente verloor bij Red Bull Salzburg met 2-1, na een moeizame avond. Maar het goede nieuws is: de ploeg heeft over een week in Enschede nog alles om voor te spelen.
FC Twente dankzij late goal Michel Vlap tegen RB Salzburg met hoop richting return in Enschede

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Oost
Foto: RTV Oost
Foto: BN DeStem
Meer nieuws uit Enschede
