Hennepkwekerij aangetroffen in Enschede
vrijdag 20 januari 2023, 15:52 uurDe politie heeft donderdagmiddag een hennepkwekerij met bijna zeshonderd planten aangetroffen in een pand aan de Oosterstraat in Enschede. De kwekerij is ontmanteld en de aangetroffen planten zijn vernietigd.
Waar: Oosterstraat in Enschede
Agenten kwamen het adres na een periode van onderzoek op het spoor. Vooralsnog is er niemand aangehouden, maar het verdere onderzoek loopt. Dat richt zich ook op het mogelijk wederrechtelijk verkregen voordeel. Voor de kwekerij was er sprake van diefstal van stroom, gas en water. Naast planten werden er tal van goederen aangetroffen die worden gebruikt voor de illegale hennepteelt. Denk aan ventilatoren, lampen, filters en materiaal voor de stroomvoorziening. In garageboxen op het terrein werden ook diverse van diefstal afkomstige goederen aangetroffen. Melden helpt Hennepkwekerijen zijn levensgevaarlijk en zitten met grote regelmaat middenin woonwijken. Meld verdachte signalen daarom altijd bij de politie. Dat kan via 0900-8844 of volledig anoniem op telefoonnummer 0800-700 (Meld Misdaad Anoniem). In onderstaande video gaan we dieper in op de gevaren, verdachte signalen en de wereld achter illegale hennepteelt. ^SV 2022352953
» Politie.nl
Kaart nieuws Enschede. Locatie nieuws: 52.22081 / 6.87779 Oosterstraat
Oosterstraat in Enschede
vrijdag 20 januari 2023, 06:45 uur
In dit bericht houden we je op de hoogte van het laatste 112 nieuws van vrijdag in Overijssel. Je vindt hier een overzicht van ongelukken, branden en misdrijven in onze provincie.
112 nieuws | Grote politieactie in Enschede en autobrand Glanerbrug

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Oost
Meer nieuws uit Enschede
