menu
zoek

Nieuws Eindhoven

Woningoverval Eindhoven op hoogbejaard echtpaar

vrijdag 8 april 2022, 17:37 uur

Rond 16.00 uur ’s middags op donderdag 7 april wordt er aangeklopt bij de woning van een echtpaar aan de Vestdijk in Eindhoven. De bewoner van ver in de tachtig, ziet een man staan die hem om wat water vraagt. Omdat de bewoner van nature voorzichtig is, besluit hij de man niet binnen te laten maar verwijst hem naar een aantal in de buurt gelegen horecagelegenheden.

Waar: Vestdijk in Eindhoven

En helaas blijkt hij niet alleen te zijn. Achter de eerste dader volgen er nog twee. De bewoner verzet zich hevig maar komt desondanks ten val en wordt door de eerste dader in bedwang gehouden. De andere daders lopen door de woning in en overrompelen daar de eveneens ruim tachtigjarige vrouw van het slachtoffer. Ondanks haar hevige schrik roept ze meermaals luid om hulp. Daders De bewoners worden door twee van de drie overvallers in bedwang gehouden terwijl de derde man de woning doorzoekt. Na korte tijd gaan de overvallers er met z’n drieën van door. Daarop weet de mannelijke bewoner de politie te waarschuwen. De bewoners hebben zich ondanks hun hoge leeftijd kranig verweerd tegen de overvallers en zijn gelukkig vrijwel ongedeerd, behalve een verwonding aan de pols van de man. Of de overvallers ook iets hebben buitgemaakt, wordt onderzocht. Getuigen De politie is op zoek naar getuigen van en/of informatie over deze woningoverval. De bewoner zag dat de mannen onderling nogal in lengte verschilden, waarbij 1 overvaller beduidend langer was dan de andere twee. Is u iets opgevallen rond 16.00 uur die donderdag? Heeft u camerabeelden van de omgeving van de Vestdijk in Eindhoven tussen 15.00 en 16.00? Gemaakt met een vaste camera, dashcambeelden of door passanten? Die kan de politie goed gebruiken. Of zegt de combinatie van de lange man met twee iets kleinere verdachten u iets? Ook dan hoort de politie graag van u! Tippen mag ook anoniem.


» Politie.nl

Kaart nieuws Eindhoven. Locatie nieuws: 51.43856 / 5.48193 Vestdijk
Marker
Leaflet © OpenStreetMap contributors
Vestdijk in Eindhoven


donderdag 7 april 2022, 21:00 uur
Nieuwsoverzicht | Gewapende overval op hoogbejaard echtpaar - Huis met Bavaria-oase snel verkocht
BN DeStemZeven verdachten in de afpersingszaak rond fruithandel De Groot gaan jaren de cel in. Een hoogbejaard koppel is in hun woning in Eindhoven tegen de grond gewerkt tijdens een gewapende overval. Verschillende drankverkopers van Gall en Gall in Brabant houden vrijdag hun deuren gesloten.
» BN DeStem



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: BN DeStem

Meer nieuws uit Eindhoven

11 april 19:45LIVE | De Graafschap wil stap zetten richting play-offs op bezoek bij FC Eindhoven
11 april 15:07A58 richting Tilburg weer vrij na ongeluk
9 april 15:46Hoe je niet genaaid wordt: bekijk online casinobonussen in Nederland
2 april 19:15Tot zes jaar cel voor ontvoering en martelingen in Eindhoven en Hoensbroek
2 april 17:38Grote drukte op snelwegen in Brabant, onder meer file op de A27 en A59
1 april 16:5533-jarige dakloze werd gestoken op de markt, verdachte nog steeds zoek
31 maart 18:09Drie PSV-fans aangehouden voor antisemitische spreekkoren: ‘Agenten hoorden het en grepen in’
30 maart 21:03Man ernstig verbrand bij ongeluk in flat, politie heeft moeite om wijkbewoners op afstand te houden
30 maart 19:31Vuurwerk en fakkels: honderden Ajax-supporters wachten spelersbus op na winst tegen PSV
30 maart 18:15Lees terug: Ajax rekent af met PSV en dendert door richting 37ste landstitel
30 maart 16:20Deceptie voor PSV: titelstrijd lijkt beslist na nederlaag in topper tegen Ajax
28 maart 10:03Bij PSV zullen ze toch beducht zijn, want dit Ajax kan soms een heel ander gezicht laten zien
25 maart 11:07Bewoner die inbreker overmeestert in eigen huis wordt niet vervolgd
24 maart 22:06Brand gesticht in trappenhal, bewoners via balkon uit pand gehaald
24 maart 16:58Dit is waarom je de komende twee weken laagvliegende vliegtuigen ziet in Brabant
21 maart 19:11Defensie en VDL gaan samen defensie-productie opschalen
21 maart 08:12Bewoners overmeesteren inbreker in huis, dief raakt zwaargewond
17 maart 20:03Titelstrijd nadert einde: wat is het programma van Ajax en PSV?
17 maart 16:46Man gewond door steekpartij, verdachte (29) opgepakt na vluchtpoging
15 maart 09:21'De echte Ferry Bouman' en zieke moeder moeten van rechter hun huis uit
RSS.