Drugslab aangetroffen in stal
dinsdag 23 mei 2023, 17:44 uurOp dinsdagmiddag 23 mei hebben wij een drugslab aangetroffen op de Grote Aardweg in Eersel. De eigenaar van het pand is aangehouden. De politie doet onderzoek.
Waar: Grote Aardweg in Eersel
Het lab werd aangetroffen tijdens het onderzoek naar een hondenfokker in dezelfde straat. Vanuit het onderzoek waren er aanwijzingen dat er ook honden zouden zitten op een ander adres in de straat. Op het betreffende adres troffen we een drugslab aan. Op het moment van de vondst was het lab productie klaar maar niet in gebruik. Gevaar Een productielocatie voor synthetische drugs brengt zeer grote gevaren met zich mee. Ook de opslag van de benodigde chemicaliën is levensgevaarlijk. De stoffen zijn vaak zeer brandbaar, bijtend en giftig. Melden helpt! Heb je het vermoeden van een productielocatie in je omgeving? Bel dan de politie via 112. Anoniem melden kan bij M. via 0800-7000. Meld Misdaad Anoniem staat los van de politie en meldingen zijn voor agenten nooit terug te herleiden naar een melder. Denk bijvoorbeeld aan een sterk chemische geur of verdachte activiteiten op vreemde plekken en tijdstippen. Alles over de signalen en gevaren van een drugslab in je omgeving, vind je op deze speciale themapagina van de politie. Of bekijk de video via de YouTube-link onderaan als je wilt weten hoe je melding doet én wat de politie met zo’n melding doet.
» Politie.nl
Kaart nieuws Eersel. Locatie nieuws: 51.35291 / 5.29164 Grote Aardweg
Grote Aardweg in Eersel
woensdag 24 mei 2023, 14:26 uur
175 honden die bij hondenfokker Jan Paridaans in Eersel zijn weggehaald, hebben al een nieuw baasje. De Dierenbescherming heeft ze herplaatst, zegt een woordvoerder. Het gaat om viervoeters die onder meer in december vorig jaar bij de fokker zijn weggehaald.
175 honden van horrorfokker in Eersel hebben al een nieuw baasje

dinsdag 23 mei 2023, 18:40 uur
Dinsdagmiddag 23 mei heeft de politie op de Grote Aardweg in Eersel in een stal een drugslab aangetroffen. 'De eigenaar van het pand is aangehouden', zo meldt de politie dinsdag.
Drugslab in stal aangetroffen tijdens onderzoek naar hondenfokker Eersel

dinsdag 23 mei 2023, 17:42 uur
De politie is dinsdag tijdens de zoektocht naar honden van een hondenfokker in Eersel op een drugslab gestuit. Agenten troffen de honden daar ernstig verwaarloosd aan.
Politie stuit in zoektocht naar honden van Brabantse horrorfokker op drugslab

dinsdag 23 mei 2023, 15:59 uur
EERSEL - Het lijkt op bijvangst uit het onderzoek naar de beruchte hondenfokker Jan P. uit Eersel: een drugslab. Bij een grote controle werden daar alle resterende verwaarloosde honden weggehaald. Na een kijkje bij een broer van Jan, op het naastgelegen terrein, werd de ontdekking gedaan.
Drugslab aangetroffen bij onderzoek naar ‘horrorfokker’ Jan, broer óók aangehouden

dinsdag 23 mei 2023, 15:59 uur
EERSEL - Het onderzoek naar de beruchte hondenfokker Jan P. uit Eersel levert de politie een mooie bijvangst op: een drugslab. Die vondst werd gedaan bij de broer van Jan op het naastgelegen terrein. Het is niet de eerste keer dat er drugscriminaliteit plaatsvindt.
Drugslab aangetroffen bij onderzoek naar ‘horrorfokker’ Jan, broer óók aangehouden

dinsdag 23 mei 2023, 15:45 uur
EERSEL - Dinsdagmiddag 23 mei rond 15.45 uur werd een drugslab aangetroffen in een stal aan de Grote Aardweg in Eersel.
Drugslab aangetroffen in stal

dinsdag 23 mei 2023, 13:07 uur
Bij een grote actie van de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) op het terrein van de omstreden hondenfokker Jan Paridaans zijn dinsdagochtend alle honden weggehaald. De NVWA kwam in actie nadat dierenwelzijnsorganisatie House of Animals op 11 mei had aangedrongen om met spoed in actie te komen. Op deze beelden, die dinsdagochtend zijn gemaakt door de NVWA, is te zien hoe de honden worden weggehaald.
Zo worden de honden bij de omstreden fokker in Eersel weggehaald

dinsdag 23 mei 2023, 11:57 uur
De maat was duidelijk vol voor de NVWA. Medewerkers van die dienst constateerden dinsdagmorgen dat het nog steeds een puinhoop is bij hondenfokker Jan Paridaans in Eersel en namen alle honden mee die er nog zaten. De dienst kwam in actie nadat dierenwelzijnsorganisatie House of Animals op 11 mei had aangedrongen om met spoed in te grijpen.
NVWA is bang dat horrorfokker toch weer begint: 'Triest dit'

dinsdag 23 mei 2023, 10:07 uur
EERSEL - Inspecteurs van de NVWA halen dinsdag alle honden weg bij de horrorfokker in Eersel. Opnieuw blijkt dat de dieren worden verwaarloosd en gezondheidsproblemen hebben. Tijdens de controle is ‘horrorfokker’ Jan P. opgepakt.
Brabantse ‘horrorfokker’ opgepakt, alle honden worden weggehaald

dinsdag 23 mei 2023, 10:07 uur
Inspecteurs van de NVWA halen dinsdag alle honden weg bij de ‘horrorfokker‘ in Eersel. Opnieuw blijkt dat de dieren worden verwaarloosd en gezondheidsproblemen hebben. Tijdens de controle is fokker Jan P. opgepakt.
‘Horrorfokker’ opgepakt, alle honden weggehaald na wéér nieuwe misstanden in Eersel

dinsdag 23 mei 2023, 10:07 uur
Inspecteurs van de NVWA halen dinsdag alle honden weg bij de horrorfokker in Eersel. Opnieuw blijkt dat de dieren worden verwaarloosd en gezondheidsproblemen hebben. Tijdens de controle is ‘horrorfokker’ Jan P. opgepakt.
‘Horrorfokker’ gearresteerd, alle honden worden weggehaald

dinsdag 23 mei 2023, 09:55 uur
De Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) heeft alle honden in beslag genomen die nog op aanwezig waren bij hondenfokker Jan Paridaans aan de Grote Aardweg in Eersel. Wekelijks wordt de fokker gecontroleerd door de NVWA en nu was blijkbaar de maat vol. Tijdens de inspectie van dinsdag bleek wederom dat de honden gezondheidsproblemen hadden, niet de juiste zorg kregen of niet op de juiste wijze werden gehouden.
Horrorfokker Eersel opgepakt, alle honden in beslag genomen

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Hardnieuws
Foto: NU.nl
Foto: de Gelderlander
Meer nieuws uit Eersel
