Traumahelikopter landt naast A12 voor reanimatie: 14 bestuurders beboet voor filmen tijdens passeren
woensdag 10 januari 2024, 15:44 uurVeertien bestuurders zijn vandaag bekeurd omdat ze in de file op de snelweg A12 beelden maakten van een reanimatie. Dat gebeurde op het weggedeelte tussen Arnhem en Ede, waar hulpdiensten werden ingezet voor een medische noodsituatie bij parkeerplaats Ginkelse Zand.
» de Gelderlander
woensdag 10 januari 2024, 15:18 uur
De politie Ede is boos omdat voorbijgangers het woensdagochtend nodig vonden een reanimatie op de A12 bij Ede te filmen. De filmers kunnen een fikse boete op de deurmat verwachten.
Politie boos op automobilisten die reanimatie filmden

woensdag 10 januari 2024, 14:59 uur
EDE – Woensdagmiddag werden de hulpdiensten gestuurd naar de A12 voor een medische noodsituatie. Het betrof een reanimatie op een parkeerplaats langs de A12. Voor dit incident werd ook een traumahelikoper ingezet.
Automobilisten filmen reanimatie en krijgen boete van €420,-

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Omroep Gelderland
Foto: de Gelderlander
Meer nieuws uit Ede
