Precies één jaar na twintigtal branden in Ede: twee aanhoudingen
dinsdag 13 september 2022, 18:44 uurDe politie heeft dinsdag twee aanhoudingen verricht na een reeks branden in Ede. Het gaat om een 20-jarige man uit Ede en een 25-jarige man uit Veenendaal. Precies een jaar geleden, in de nacht van maandag 13 op dinsdag 14 september 2021, gingen er in de wijk Veldhuizen twintig auto’s in vlammen op.
De brandstichtingen hadden flinke impact op bewoners van de wijk. Daarnaast was er sprake van grote schade met daarbij horende kosten. Direct na de branden werd er dan ook een onderzoek gestart. In onder andere het opsporingsprogramma BureauGLD werd aandacht gevraagd voor de zaak. Brandonderzoeken zijn complex en duren over het algemeen lang. Na precies een jaar rechercheonderzoek zijn er nu twee mannen aangehouden. Het duo zit vast voor verder onderzoek. Melden Krijgt u zelf te maken met een heterdaadsituatie waarbij gepoogd wordt brand te stichten of woedt er brand? Bel dan altijd direct 112. Doe daarnaast altijd aangifte van brandstichting en geef tips door via 0900-8844. Regelmatig worden er verdachten aangehouden, soms zelfs nog na langere tijd. ^SV 2021430612
» Politie.nl
Kaart nieuws Ede. Locatie nieuws: 52.04604 / 5.68490
dinsdag 13 september 2022, 21:26 uur
Een 25-jarige man uit Veenendaal is vandaag opgepakt voor brandstichting van twintig auto's in Ede. Naast de Veenendaler is ook een 20-jarige man uit Ede aangehouden.
Man (25) uit Veenendaal opgepakt na brandstichting in Ede

dinsdag 13 september 2022, 20:18 uur
De politie heeft dinsdag twee aanhoudingen verricht na een reeks branden in Ede precies een jaar geleden. Dit meldt de politie dinsdag.
Twee aanhoudingen precies één jaar na twintig auto's in brand in Ede

dinsdag 13 september 2022, 19:19 uur
De politie heeft twee mannen aangehouden voor een spraakmakende reeks autobranden in Ede. Op 14 september 2021 vlogen er in één nacht twintig auto's in brand, in de Edese wijk Veldhuizen.
Twee mannen aangehouden voor nacht vol autobranden in Ede

dinsdag 13 september 2022, 18:33 uur
Exact een jaar na de twintig autobranden in de Edese wijk Veldhuizen heeft de politie dinsdag twee aanhoudingen verricht. Het gaat om een 20-jarige man uit Ede en een 25-jarige man uit Veenendaal. Het duo zit vast voor verder onderzoek.
Politie pakt precies jaar na bizarre reeks autobranden twee mannen op

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Utrecht
Foto: Omroep Gelderland
Foto: de Gelderlander
Meer nieuws uit Ede

Advertentie: Wat is vandaag de stroomprijs per uur?