menu
zoek

Nieuws Deventer

Twee mannen op heterdaad aangehouden dankzij alerte getuige

maandag 14 maart 2022, 09:36 uur

Tas werd op aanwijzen van de verdachte snel teruggevonden. Net na middennacht, maandag 14 maart, kwam er een melding van een oplettende getuige dat er een vrouw van haar tas werd beroofd. Hij gaf ons goede signalementen van de daders door.

Waar: Diepenveenseweg in Deventer

Net na middennacht, maandag 14 maart, kwam er een melding  van een oplettende getuige dat er een vrouw van haar tas werd beroofd. Hij gaf ons goede signalementen van de daders door. Het betreffende slachtoffer, een 57-jarige vrouw uit Deventer, kon zelf niet veel informatie over deze beroving vertellen.  De beroving vond plaats op de Diepenveenseweg in Deventer. Met verschillende politie-eenheden werd in de omgeving gezocht. Op een gegeven moment troffen politieagenten een jongeman aan die voldeed aan het signalement. Hij stond ter hoogte van bushalte ‘Pinkster’. De man, 21 jaar uit Deventer,  werd daarop aangehouden. Even later werd de andere verdachte, 19 jaar uit Deventer, aangehouden in zijn woning.  De handtas van de vrouw werd daarop snel teruggevonden op de Lathmerstraat. Deze is voor nader onderzoek in beslag genomen. Een paar goederen ontbraken uit de tas. De jongemannen zijn opgesloten in het politiecellencomplex in Apeldoorn en zullen nog nader verhoord worden. De vrouw zal vandaag aangifte doen van de beroving.  2022111302 ^cw 


» Politie.nl

Kaart nieuws Deventer. Locatie nieuws: 52.26107 / 6.15781 Diepenveenseweg
Marker
Leaflet © OpenStreetMap contributors
Diepenveenseweg in Deventer


maandag 14 maart 2022, 12:09 uur
Dieven beroven dame in Deventer maar genieten dankzij alerte omstander niet lang van de buit
de StentorTwee straatrovers sloegen afgelopen nacht toe in Deventer. Ze stalen de handtas van een 57-jarige vrouw. Wat de dieven niet wisten: ze werden in de gaten gehouden door iemand op straat. En dat kwam het duo duur te staan.
» de Stentor



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: de Stentor

Meer nieuws uit Deventer

27 juli 15:43Auto botst tegen boom, inzittenden vluchten te voet over A1 bij Deventer
24 juli 09:41112 Nieuws: Vrachtwagen botst achterop auto in Deventer
22 juli 13:25Gaslekkage in pand in Deventer, appartementen ontruimd
11 juli 14:15Bijzondere oplossing voor stroomprobleem voor drie Deventer bedrijven
11 juli 13:00Deventer gaat reclame voor vliegreizen en ‘vieze’ auto’s verbieden
10 juli 18:19Gewonde bij frontale aanrijding Deventer
9 juli 18:16Kunstdetective met Deventer roots brengt gestolen archiefstukken terug: ‘Soort schateiland’
7 juli 10:50Circustent wordt zwembad: kletsnat vertrek Circus Ronaldo van Deventer op Stelten
5 juli 07:19Een verlicht en magisch Deventer: de aftrap van Deventer op Stelten in beeld
30 juni 20:56Oud-magnaat Ger Visser pinde kwart miljoen voor 'paard', justitie wil elke euro terug
26 juni 07:02112 Nieuws: Fietser gewond in Ommen | Beschonken automobilist raakt gewond in Deventer
25 juni 07:32112 Nieuws: lastige brand in puincontainer Deventer
23 juni 11:45'Smartengeld' voor 'Meneer Mand' uit Deventer, dit bedrag haalde Maxim Hartman op
20 juni 16:18Ex-directeur Eurocommerce (72) moet nu écht de cel in: geen uitstel vanwege doodzieke vrouw
19 juni 21:57Brand bij Nefit in Deventer
14 juni 08:07Scooterrijder met spoed naar ziekenhuis na ongeval Deventer
12 juni 11:29GA Eagles schakelt snel door: trainer Melvin Boel volgt Simonis op en tekent voor drie jaar
12 juni 08:51Vrachtwagen verliest asfalt in Deventer
9 juni 22:18Ravage op N348: bestelbus ramt verkeerslicht doormidden
9 juni 14:09KIJK | Kitten in nood jaagt stoere brandweermannen op stang: geen dankje na redding
RSS.