menu
zoek

Nieuws Den Helder

Politie verricht aanhouding na beroving in Den Helder

woensdag 1 maart 2023, 12:47 uur

De politie heeft dinsdag 28 februari een aanhouding verricht na een melding van een beroving aan de Pieter de Leeuwstraat. Hierbij is een 76-jarige vrouw uit Den Helder beroofd van haar mobiele telefoon. De aangehouden verdachte betreft een 36-jarige man uit Den Helder. Zijn rol bij de beroving wordt nader onderzocht.

Waar: Pieter de Leeuwstraat in Den Helder

Toen het slachtoffer rond 22.15 uur in de Pieter de Leeuwstraat liep, kwam er een man voor haar staan en nam hij hardhandig de mobiele telefoon van het slachtoffer af. De verdachte vluchtte na de beroving richting de Kersje Visserstraat. De vrouw heeft bij de beroving gelukkig geen letsel opgelopen, maar is erg geschrokken. Het slachtoffer heeft na de beroving de politie ingeschakeld. Eerder op de avond kregen we een melding van een winkeldiefstal aan de Vrede en Vrijheid. Toen de politie hier op locatie kwam, was de verdachte er al vandoor. Na een zoekslag heeft de politie een 36-jarige verdachte aangehouden in de omgeving van het station Den Helder-Zuid. Bij het insluiten werd de mobiele telefoon van de vrouw aangetroffen. Mogelijk dat de verdachte tussen de winkeldiefstal en de aanhouding door, de vrouw heeft beroofd. De man is meegenomen naar het bureau en zijn rol bij de beroving wordt verder onderzocht. Getuigenoproep De politie doet onderzoek naar deze beroving en komt ondanks de aanhouding graag in contact met getuigen. Heeft u iets gezien, gehoord of heeft u beelden van deze zaak? Neem dan contact op met de politie via het nummer 0900-8844 of vul het tipformulier in.  2023042731


» Politie.nl

Kaart nieuws Den Helder. Locatie nieuws: 52.93458 / 4.76834 Pieter de Leeuwstraat
Marker
Leaflet © OpenStreetMap contributors
Pieter de Leeuwstraat in Den Helder


woensdag 1 maart 2023, 19:56 uur
Vrouw (76) ’s avonds hardhandig beroofd van mobieltje in Den Helder, 36-jarige man opgepakt
de TelegraafEen 76-jarige vrouw is dinsdagavond van haar mobiele telefoon beroofd op de Pieter de Leeuwstraat in Den Helder. In de omgeving van station Den Helder Zuid kon even later een 36-jarige man uit Den Helder worden aangehouden.
» de Telegraaf



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: de Telegraaf

Meer nieuws uit Den Helder

24 maart 22:19Nieuwe bevoorradingsschip ‘Den Helder’ overgedragen aan Defensie
16 maart 15:15Schade aan woning door explosie in Den Helder
11 maart 15:00Enorme schade aan woning na heftige brand
1 maart 17:52Gewonden en forse schade bij botsing op kruising in Den Helder
25 februari 13:27Twee mannen aangehouden na inbraak, vluchtpoging in bootje mislukt
25 februari 06:38112-blog | Ravage na botsing in Castricum • Grote tramstoring in Amsterdam
24 februari 07:15112-blog | Politie schiet man neer bij 'dreigende situatie' • Twee auto's uitgebrand Den Helder
22 februari 17:39Prinses Amalia doopt nieuw bevoorradingsschip ‘Den Helder’
22 februari 15:26Prinses Amalia straalt in jas van moeder bij eerste soloklus: doop van 180 meter lang marine­schip
11 februari 12:56Pand in Den Helder ontruimd om mogelijk gaslek
20 januari 18:30Vandalen slaan toe: opnieuw bronzen beeld verdwenen in Den Helder
17 januari 13:46Dode en mogelijke explosieven bij woning in Den Helder
17 januari 09:48Overleden persoon die gisteren uit water werd gehaald is medewerker Koninklijke Marine
5 januari 13:17Nederlands fregat Zr.Ms. Tromp vertrokken voor bewaken veiligheid
23 november 18:23Gewonde door schietpartij bij snackbar in Den Helder, verdachte aangehouden
19 november 19:00Gewapende overvallers helpen feestmaanden winkelier Den Helder om zeep
12 november 15:04Twee aanhoudingen na inval FIOD in Den Helder en Opmeer
11 november 09:38Politie onderzoekt autobrand in Den Helder
7 november 12:14Grote brand bij eethuis Razende Bol in Den Helder, schade is flink
19 september 14:0014 jaar cel voor dodelijk schietincident Den Helder
RSS.