menu
zoek

Nieuws Den Haag

Massazaaddonor door rechter beperkt in zijn uitingsvrijheid

dinsdag 25 februari 2025, 18:07 uur

Een spermadonor mag in het openbaar geen uitlatingen meer doen over zijn donorkinderen en de ouders van die kinderen. 'Dat volgt uit het vonnis van de rechtbank Den Haag in een kort geding dat was aangespannen door de stichting Donorkind en een moeder namens haar minderjarige zoon', zo meldt de rechtbank Den Haag dinsdag.

» Blik op Nieuws



dinsdag 25 februari 2025, 12:45 uur
Massadonor mag zich niet meer uiten over kinderen en ouders
Omroep West'Massadonor' en Hagenaar Jonathan, de biologische vader van honderden kinderen, mag geen uitlatingen in het openbaar doen over zijn donorkinderen en de ouders van die kinderen. Dat heeft de rechter in Den Haag bepaald. De zaaddonor moet ook een aantal video's van zijn YouTube-kanaal verwijderen.
» Omroep West
dinsdag 25 februari 2025, 11:52 uur
'Massazaaddonor' mag niets meer zeggen over donorkinderen of hun ouders
NOSZaaddonor Jonathan Meijer mag zich in het openbaar niet meer uitlaten over zijn donorkinderen of hun ouders. Dat heeft de rechtbank Den Haag besloten in een kort geding dat was aangespannen door de ouders van de donorkinderen.
» NOS
dinsdag 25 februari 2025, 11:32 uur
’Massadonor’ Jonathan mag zich niet meer uiten over kinderen en ouders
de Telegraaf’Massadonor’ Jonathan, de biologische vader van honderden kinderen, mag geen uitlatingen in het openbaar doen over zijn donorkinderen en de ouders van die kinderen. Dat heeft de rechter in Den Haag bepaald. De zaaddonor moet ook een aantal video’s van zijn YouTube-kanaal verwijderen.
» de Telegraaf



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Omroep West
Foto: NOS
Foto: de Telegraaf

Meer nieuws uit Den Haag

22 april 17:00Politie heeft nog vragen over schietpartij die 21-jarige man het leven kost
22 april 14:57Hamse D. (42) krijgt cel en tbs voor beroven en doodrijden bejaarde Ans
21 april 11:36Wereldleiders reageren bedroefd: ’Paus Franciscus was een voorbeeld voor zeer velen’
21 april 06:35Agenten vinden Navo-top onverantwoord door krakkemikkige communicatie: ‘Zorgen over veiligheid’
20 april 16:40ADO Den Haag ontsnapt tegen Jong PSV en houdt zicht op directe promotie naar eredivisie
19 april 15:59Hagenaar (21) overleden na schietincident
19 april 12:58Het onvermijdelijke vertrek van Omtzigt uit Den Haag: NSC-leider herstelde nooit van burn-out
19 april 12:52Voorbijganger hoort rare geluiden uit bananendozen komen, dan doet politie trieste vondst
19 april 10:11Omtzigt vertrekt plotseling, maar dit is waarom de coalitie prima zonder hem kan
18 april 22:12NAVO-top Den Haag valt duurder uit, Rijk betaalt zeker 183 miljoen euro
18 april 10:12Man ernstig gewond na mishandeling in centrum, verdachte vlucht op fatbike
17 april 13:08Politie zoekt getuigen steekincident station Laan van NOI
15 april 21:55Den Haag verwelkomt nieuw Haags-Indisch evenement: Jalan Jalan Festival
15 april 21:07'Hij zag haar als bezit', man krijgt 10 jaar cel voor mishandeling Agnieszka
13 april 17:19Vrouw overleden na woningbrand in Den Haag
13 april 13:39Vrouw (42) overleden na brand in portiekflat Den Haag, man (19) aangehouden
12 april 19:30Weer dreigt een Haags icoon te verdwijnen
12 april 17:29Getuigen gezocht van steekincident Nieuweweg in Den Haag
12 april 09:30Zo lopen de politieke lijntjes tussen Den Haag en Hilversum, sommige daarvan zijn extra opvallend
11 april 18:15LIVE Keuken Kampioen Divisie | ADO Den Haag en Excelsior strijden om tweede plaats
RSS.