menu
zoek

Nieuws Den Haag

Zoetermeer, De Lier, Den Haag - Tweede verdachte (15) van twee explosies Zoetermeer aangehouden

dinsdag 7 november 2023, 08:43 uur

De politie heeft op maandag 6 november een tweede verdachte aangehouden in het onderzoek naar twee explosies in Zoetermeer. Op vrijdagavond meldde zich al een 17- jarige inwoner uit De Lier in deze zaak. De aangehouden verdachte is een 15- jarige jongen uit Den Haag.

Waar: Streefkerkstraat in Den Haag

In de nacht van maandag 16 op dinsdag 17 oktober vonden twee explosies plaats in Zoetermeer. De eerste explosie, rond 23.00 uur, in de Streefkerkstraat. De tweede vond plaats rond 23.25 in de Ruivenstraat. Bij deze explosies raakte gelukkig niemand gewond, de woningen werden door de explosies beschadigd. Team West en sociale media In het opsporingsprogramma Team West en via sociale media zijn beelden getoond van de twee verdachten. Omdat de twee jongens zeer waarschijnlijk minderjarig zijn werden hun gezichten onherkenbaar gemaakt. De officier van justitie gaf ze hiermee de kans zich te melden bij de politie. De tweede verdachte kon worden aangehouden na een uitgebreid rechercheonderzoek. De eerder aangehouden 17- jarige verdachte is op maandag 6 november voorgeleid voor een rechter-commissaris. Deze besloot zijn voorlopige hechtenis te verlengen. De vandaag aangehouden verdachte zit vast en zal worden gehoord. Opsporingsprogramma’s De politie werkt met verschillende lokale en regionale omroepen samen op het gebied van opsporingscommunicatie. Via opsporingsprogramma's wordt u gevraagd om mee te helpen bij het oplossen van misdrijven. Regelmatig worden in de opsporingsprogramma’s camerabeelden van verdachten getoond, zoals bij bovengenoemde zaak. Zo lukt het ons regelmatig om dankzij uw tips zaken op te lossen.


» Politie.nl

Kaart nieuws Den Haag. Locatie nieuws: 52.06237 / 4.53496 Streefkerkstraat
Marker
Leaflet © OpenStreetMap contributors
Streefkerkstraat in Den Haag


dinsdag 7 november 2023, 12:31 uur
Tweede verdachte (15) van twee explosies Zoetermeer aangehouden
CrimesiteDe politie heeft maandag een tweede verdachte aangehouden in het onderzoek naar twee explosies in Zoetermeer. Het gaat om een 15-jarige jongen uit Den Haag. Op vrijdagavond meldde zich al een 17-jarige inwoner uit De Lier in deze zaak.
» Crimesite



Meer nieuws uit Den Haag

5 juni 16:02Dordtenaar (36) opgepakt in onderzoek naar dodelijke aanrijding in Den Haag
5 juni 11:11Wie volgt Faber op als asielminister? Raadsleden Westerwolde hebben zo hun voorkeur
5 juni 03:18Rechter: Staat niet aansprakelijk voor schade na aanslag op Enschedese curator
4 juni 03:30Waarom de kabinetsval Gelderland in de knel kan brengen: van A15 tot windmolens
3 juni 21:26NAVO-topman Rutte nodigt president Zelensky uit voor NAVO-top
3 juni 19:04Jongen (17) veroordeeld tot veertig uur werkstraf voor rellen Scheveningen
3 juni 15:23Doorrijder en getuigen gezocht na dodelijke aanrijding Reigersbergenweg Den Haag
3 juni 14:22LIVE oorlog Oekraïne | Bronnen: Mark Rutte nodigt Zelensky officieel uit voor Navo-top
3 juni 11:40Extinction Rebellion wil snelweg A12 blokkeren tijdens NAVO-top
31 mei 22:03Politie verwondt verdachte met schot in Den Haag
31 mei 12:36Twintig woningen ontruimd om brand in spouwmuur in Den Haag
30 mei 18:07'Ontvoerde' man tientallen kilometers achtervolgd door politie
27 mei 21:44Tijdelijke voorziening gedigitaliseerd oorlogsarchief opent op 1 juli
27 mei 17:00Met één klap bewusteloos geslagen: man valt hard op zijn gezicht
26 mei 17:35Vier kinderen vinden slang van 1 meter in voortuin, met schoenlepel gevangen
26 mei 17:21Ook vierde verdachte explosie Tarwekamp betuigt spijt voor betrokkenheid
25 mei 18:50’Meisje (12) op fatbike raakt zwaargewond bij aanrijding in Den Haag’
24 mei 19:06ADO Den Haag en hoofdtrainer Darije Kalezic na twee seizoenen uit elkaar
24 mei 08:03Explosie bij woning, politie zet straat af
23 mei 13:41Oud-voetballer Tom Beugelsdijk in de rechtbank tegenover gokbedrijf, wil verspeeld geld terug
RSS.