menu
zoek

Nieuws Den Haag

Drie verdachten aangehouden na dodelijk steekincident

zaterdag 28 januari 2023, 10:21 uur

Een 39-jarige man uit Den Haag is vrijdagavond 27 januari overleden nadat hij was neergestoken op de Doctor H.E. van Geldererf. De politie hield later die nacht in een woning in Den Haag drie minderjarige verdachten aan voor hun betrokkenheid bij het incident. De verdachten zijn twee meisjes en een jongen.

Waar: Doctor H.E. van Geldererf in Den Haag

De politie kreeg vrijdagavond rond 21.00 uur een melding dat iemand op de Doctor H.E. van Geldererf was neergestoken. Toen de agenten arriveerden troffen ze op straat een zwaargewonde man aan. De hulpdiensten hebben het slachtoffer op straat gereanimeerd. Met de ambulance werd het zwaargewonde slachtoffer naar een ziekenhuis vervoerd. De hulp mocht helaas niet meer baten en is het slachtoffer kort na aankomst in het ziekenhuis overleden. Grootschalig opsporingsonderzoek De politie heeft onder leiding van een officier van justitie een grootschalig opsporingsonderzoek (TGO) ingesteld en doet onderzoek naar de toedracht van het steekincident. Uit dit eerste onderzoek kwamen al snel de namen van de drie verdachten naar voren. De drie minderjarigen werden op zaterdagochtend in een woning in Den Haag aangehouden. Getuigen Het onderzoek is op dit moment in volle gang. Het onderzoeksteam is op zoek naar mensen die mogelijk meer weten over de exacte toedracht van het steekincident. Dan roepen wij u op contact op te nemen met de politie via onderstaande contactmogelijkheden. Ook is de politie op zoek naar camerabeelden van de omgeving. Via onderstaand formulier kunt u tips en/of beelden direct uploaden.


» Politie.nl


Kaart nieuws Den Haag. Locatie nieuws: 52.05407 / 4.25137 Doctor H.E. van Geldererf
Doctor H.E. van Geldererf in Den Haag


zaterdag 28 januari 2023, 20:21 uur
Minderjarigen opgepakt voor dodelijke steekpartij Den Haag
CrimesiteTwee meisjes en een jongen zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag aangehouden omdat ze volgens de politie vermoedelijk betrokken waren bij het doodsteken van een 39-jarige Hagenaar. De man werd neergestoken op de Doctor H.E. van Geldererf in Loosduinen.
» Crimesite
zaterdag 28 januari 2023, 16:47 uur
Verdachten aangehouden dodelijke steekpartij
Blik op NieuwsEen 39-jarige man uit Den Haag is vrijdagavond 27 januari overleden nadat hij was neergestoken op de Doctor H.E. van Geldererf in de Hofstad. De politie hield later die nacht in een woning in Den Haag drie minderjarige verdachten aan voor hun betrokkenheid bij het incident. De verdachten zijn twee meisjes en een jongen.
» Blik op Nieuws
zaterdag 28 januari 2023, 12:33 uur
Drie minderjarigen opgepakt na dodelijke steekpartij in Den Haag
NU.nlDe politie heeft drie minderjarige verdachten opgepakt vanwege betrokkenheid bij een dodelijke steekpartij vrijdagavond in Den Haag. Daarbij kwam een 39-jarige man om het leven.
» NU.nl
zaterdag 28 januari 2023, 12:01 uur
39-jarige man doodgestoken in Den Haag, drie minderjarigen opgepakt
de StentorEen 39-jarige man is gisteravond overleden bij een steekpartij op straat in Den Haag. Vannacht heeft de politie drie minderjarige verdachten opgepakt. Het gaat om twee meisjes en een jongen.
» de Stentor
zaterdag 28 januari 2023, 11:19 uur
Man overleden na steekpartij in Den Haag, drie minderjarigen vast
de TelegraafEen 39-jarige man is vrijdagavond na een steekpartij in Den Haag in het ziekenhuis aan zijn verwondingen overleden. De politie heeft drie minderjarige verdachten opgepakt voor betrokkenheid bij het incident.
» de Telegraaf
zaterdag 28 januari 2023, 10:56 uur
Dode bij steekpartij in Den Haag
Omroep WestBij een steekpartij aan het Doctor H.E. van Geldererf in Den Haag is vrijdagavond een 39-jarige Hagenaar overleden. Twee minderjarige meisjes en een minderjarige jongen zijn een dag later opgepakt, meldt de politie.
» Omroep West



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: NU.nl
Foto: de Telegraaf
Foto: Omroep West
Foto: de Stentor

Meer nieuws uit Den Haag

21 maart 11:54Shovelchauffeur Johan R. (60) krijgt geen nieuwe rechter, zaak vrijdag vervolgd
21 maart 11:31Twee overleden buren dronken vaak samen een biertje: ‘Had ze al weken niet gezien’
20 maart 15:03Twee doden gevonden in woning Den Haag
17 maart 23:10Kabangu met twee treffers belangrijk voor Willem II: ‘Twee goals? Dat is een tijdje geleden’
17 maart 22:12FC Den Bosch boekt weer eens een zege, Willem II verrast ADO Den Haag
17 maart 20:25Arrestatiebevel Internationaal Strafhof tegen Poetin: wat nu en hoe reageert Rusland?
17 maart 16:48’Soevereine’ shovelbestuurder wraakt rechter en eist 100.000 euro
17 maart 15:11ADO Den Haag wil door met Dick Advocaat (75): onduidelijkheid over functie
17 maart 13:19Bewoners opgeschrikt door explosie en autobrand in straat
14 maart 17:58Twee verdachten aangehouden na schietpartij in Den Haag
13 maart 22:11Shovelchauffeur die werd opgepakt bij boerenprotest komt uit Geesteren
13 maart 17:10Drie tieners gearresteerd om 'ernstige' geweldsmisdrijven in Den Haag
12 maart 21:00Eén groep boeren stond in Den Haag niet bij andere boeren, maar tussen de klimaatactivisten
11 maart 20:57Op pad met protesterende boeren: ‘Nederland moet weten hoe radeloos wij zijn’
11 maart 16:48’Boerenprotest’ had meer weg van campagne-evenement FvD
11 maart 11:33Liveblog demonstraties zaterdag 11 maart
11 maart 10:56Met Friese XR-demonstranten naar protest in Den Haag | volg hier ons liveblog
10 maart 16:21Tas met een ton gevonden op straat in Den Haag na mogelijke drugsdeal
10 maart 15:58Flevoland - Flevolandse boeren met de auto naar Den Haag
10 maart 15:43Tasje met 100.000 euro gevonden op straat
RSS.