menu
zoek

Nieuws Delft

Man aangehouden na schietincident in winkelcentrum

dinsdag 11 maart 2025, 21:36 uur

In een winkelcentrum aan de Troelstralaan heeft dinsdagmiddag 11 maart een schietincident plaatsgevonden. Een 30-jarige man is aangehouden.

Waar: Poptahof Noord in Delft

De politie kreeg omstreeks 15.15 uur de melding dat in een winkelcentrum aan de Troelstralaan een schietincident had plaatsgevonden. Daarbij raakte een vrouw lichtgewond. De verdachte ging er na het incident vandoor en de politie startte direct een grote zoekactie om hem te vinden. Daarbij zijn onder meer de politiehelikopter en politiehonden ingezet. De verdachte werd aangetroffen in een woning aan het Poptahof Noord en is daar aangehouden. Het gaat om een 30-jarige man uit Delft. Onderzoek Het onderzoek naar de toedracht is in volle gang en de politie komt graag in contact met getuigen. Heeft u dinsdagmiddag iets verdachts gezien in de omgeving van de Troelstralaan? Of heeft u op een andere manier informatie die in dit onderzoek van belang kan zijn, bijvoorbeeld in de vorm van camerabeelden? Laat het dan alstublieft weten. Dat kan via onderstaande mogelijkheden.


» Politie.nl

Kaart nieuws Delft. Locatie nieuws: 51.99942 / 4.35148 Poptahof Noord
Poptahof Noord in Delft


woensdag 12 maart 2025, 06:00 uur
Ako ziet hoe zwaarbewapend arrestatieteam buurman aanhoudt: 'Erg van geschrokken'
Omroep West'De afgelopen tijd is er regelmatig politie bij die man geweest. Ik ben er heel erg van geschrokken dat hij nu door een arrestatieteam is aangehouden', vertelt Ako. Hij woont in een flat aan het Poptahof Noord in Delft waar een zwaarbewapend arrestatieteam dinsdagmiddag een man in een huis aanhield. Het gaat om een 30-jarige man uit Delft.
» Omroep West
dinsdag 11 maart 2025, 22:21 uur
Schietpartij in winkelcentrum, vrouw lichtgewond
Omroep WestEen vrouw is dinsdagmiddag lichtgewond geraakt bij een schietpartij in winkelcentrum De Hoven Passage in Delft. Dat meldt een woordvoerder van de politie dinsdagavond. De hele dag was niet duidelijk of er echt geschoten was. Een man van 30 jaar is aangehouden.
» Omroep West



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Omroep West
Foto: Omroep West

Meer nieuws uit Delft

28 november 15:19Man (27) overleden na botsing tegen boom
27 november 05:48Brand in monumentaal pand in Delft, meerdere woningen ontruimd
22 november 06:00Wereldprimeur: Corné is eerste koeienboer met kweekvlees
19 november 16:15Hoe technologie het stedelijk vermaak opnieuw vormgeeft
5 november 11:16Opnieuw lek rond Esmah Lahlah: ook provincie Zuid-Holland doet aangifte
3 november 16:26Esmah Lahlah wilde ook burgemeester van Delft worden
1 november 21:04Vrouw (23) overleden na motorongeluk
24 oktober 21:57Boete van 1000 euro voor het verkopen en rondbrengen van 150.000 erectiepillen
6 oktober 16:07Daan Schuurmans is verteller van internationaal succesvolle lichtshow
29 augustus 13:52Coronaminister nieuwe voorzitter raad van toezicht TU Delft
28 augustus 21:00Jans, Jules en Gilles doorstaan stortbuien met hun zonneauto en winnen WK
15 augustus 12:44Man gereanimeerd die op trap station ligt, is mogelijk slachtoffer van vechtpartij met drie anderen
2 augustus 11:23Explosie in asielzoekerscentrum Delft, deel van de gevel weggeblazen
22 juli 08:41Al twee jaar heerst MRSA-bacterie in studentenstad: 'Langdurige cluster van besmettingen'
15 juli 20:00Omwonenden zien slachtoffer steekpartij in elkaar zakken: 'Mannen zouden uit bestelbus zijn gekomen'
24 juni 05:59Uitslaande brand in studentenhuis: bewoners geëvacueerd en kat gered
23 juni 12:39Digitale aanval zorgt voor slechte bereikbaarheid sites gemeenten
9 juni 13:42Gewapende overval op telefoonwinkel, meerdere personen bedreigd
27 mei 12:43Gevecht op school: één gewonde, twee tieners aangehouden
9 mei 10:13Stroomstoring rond Delft grotendeels voorbij
RSS.