Je bent vanuit Zwolle via Coevorden straks zo met de trein in Duitsland
zaterdag 24 mei 2025, 13:47 uurVeel treinreizigers kunnen vanaf 13 december 2026 sneller en gemakkelijker de Duitse grens over. Dan is volgens ProRail de spoorlijn tussen Coevorden en Bad Bentheim klaar voor gebruik.
» de Stentor
vrijdag 23 mei 2025, 19:30 uur
Het sein voor de personentreinverbinding tussen Drenthe en Duitsland is vandaag letterlijk op groen gezet. Het werk aan de spoorlijn gaat beginnen.
Ombouw spoorlijn Coevorden - Bad Bentheim begonnen

vrijdag 23 mei 2025, 10:00 uur
Terwijl Den Haag nog steggelt over de Nedersaksenlijn, maakt Coevorden zich op voor de aanleg van een ander stuk grensoverschrijdend spoor. Eind 2026 gaan er treinen rijden richting het Duitse Bad Bentheim. Maar zoals vaker vergt dat het nodige gepuzzel als een trein een grens moet oversteken.
Goedkoop boodschappen doen over de grens? Trein tussen Coevorden en Duitsland keert na 87 jaar terug

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Drenthe
Foto: de Telegraaf
Foto: de Stentor
Meer nieuws uit Coevorden
