Verdachte aangehouden voor steekincident op AZC
maandag 14 februari 2022, 12:42 uurBij een steekincident op het AZC in Budel is zondagavond rond 20.30 uur een 24-jarige man gewond geraakt. Een 19-jarige verdachte is aangehouden. Beiden zijn bewoners van het AZC.Waar: AZC in Budel
Rond 20.30 uur zou het 24-jarige slachtoffer zijn aangevallen door een groepje mannen. De aanleiding daarvoor is nog onbekend. Het slachtoffer zou klappen hebben gekregen en zijn keel werd dicht geknepen. Nadat de jongen was ontzet door beveiligingsmedewerkers van het AZC bleek hij ook een oppervlakkige steekwond in zijn been te hebben. Onderzoek Nadat de politie gealarmeerd was zijn wij direct een onderzoek gestart. Er werden sporen veilig gesteld en getuigen zijn gehoord. Al snel kon de 19-jarige verdachte worden aangehouden. Hij wordt in verzekering gesteld voor verder onderzoek. Het slachtoffer is in het ziekenhuis aan zijn verwondingen behandeld. Wij doen nog verder onderzoek naar het incident.
»
Politie.nlKaart nieuws Budel. Locatie nieuws: 51.27575 / 5.59515 AZC
AZC in Budel
zondag 13 februari 2022, 21:26 uurMan (19) aangehouden na zoveelste steekpartij bij azc in Budel
In het asielzoekerscentrum in Budel heeft zondagavond rond halfnegen opnieuw een steekpartij plaatsgevonden. Een 24-jarige man werd daarbij in zijn been gestoken. Dat meldt de politie.
Meer nieuws uit Budel
23 januari 13:35 | Dode bij eenzijdig ongeval in Budel |
15 januari 05:51 | Bewoners op tijd gered, maar brand verwoest huis |
20 december 06:00 | Tas met explosief ontploft in sloot, ruiten in de buurt sneuvelen |
20 september 10:01 | Asielzoekers zouden in Budel ‘aanhoudende overlast’ veroorzaken, minister Faber om hulp gevraagd |
10 september 17:52 | Barbecuefeest van bedrijf loopt uit de hand: directeur (47) uit Budel verkracht medewerkster |
8 september 19:37 | Dode en twee gewonden door ongeluk tussen auto en landbouwvoertuig in Budel |
18 augustus 12:24 | Grote drugsdumping in Budel, mogelijk link drugslab Maarheeze |
17 augustus 11:00 | Gewonde bij steekpartij azc Budel naar het ziekenhuis, verdachte aangehouden |
25 juni 13:24 | Steekpartij op azc in Budel, drie verdachten opgepakt |
25 juni 10:08 | Politie voert actie: alle politiebureaus dicht, geen asielaanvragen behandeld |
13 juni 20:50 | Hond vindt explosief in Brabantse achtertuin en neemt het mee woning in |
30 mei 19:30 | Dubbele gevoelens over kleiner azc Budel: 'Geen winstpakker' |
31 december 11:15 | Twee bewoners van azc in Budel aangehouden voor steekpartij |
1 oktober 17:00 | De nasleep van een supermarktoverval: ‘Je ziet je spontane 16-jarige collega ineenzakken’ |
2 september 11:30 | Vliegtuigje crasht en vliegt in brand op luchthaven Budel, piloot overgebracht naar ziekenhuis |
11 augustus 19:06 | Militair verdacht van doodrijden fietser in Weert |
11 juli 13:37 | COA wil langer gebruikmaken van omstreden azc Budel, waar bussen niet meer stoppen vanwege overlast |
23 juni 15:12 | 50 vaten drugsafval gedumpt bij Budel |
4 juni 21:50 | Bosbrand op militair oefenterrein, brandweerwagen rijdt zich weer vast |
3 juni 12:59 | Bosbrand tussen Budel en Weert |