menu
zoek

Nieuws Breda

Politie zoekt getuigen van overval drogisterij

zondag 8 december 2024, 11:46 uur

Een man heeft zaterdagmiddag 7 december geprobeerd een drogisterij aan de Pastoor van Spaandonkstraat te overvallen. Hij had een wapen bij zich. De man verliet de winkel zonder buit en zag kans weg te vluchten De politie vraagt getuigen om zich te melden.

Waar: Pastoor van Spaandonkstraat in Breda

De melding kwam rond 16.35 uur binnen bij de politie. De man was de drogisterij binnengekomen en liet een wapen aan de medewerker zien. Daarna verliet hij zonder buit de winkel. Agenten hadden nog zonder succes in de omgeving naar hem gezocht. Ook werd de hulp van publiek ingeroepen via een burgernetmelding met daarin het signalement van de dader: man, lichte huidskleur, tenger postuur, 1m65 lang, donkere jas en mogelijk pet of gezichtsbedekking.   Tips? De politie doet verder onderzoek en vraagt om uw hulp. Was u getuige van de overval of heeft u informatie over de verdachte? Neem dan contact op met de politie. De politie is via 0900-8844 bereikbaar of via het Politie WhatsApp nummer 06-1220 7006. U kunt tips ook anoniem doorgeven via Meld Misdaad Anoniem op telefoonnummer 0800 – 7000. Vermeldt er als u contact met ons opneemt bij dat het gaat om zaaknummer 2024314112 dan kunnen we ervoor zorgen dat uw informatie direct bij het juiste rechercheteam terecht komt.  


» Politie.nl

Kaart nieuws Breda. Locatie nieuws: 51.57759 / 4.73892 Pastoor van Spaandonkstraat
Marker
Leaflet © OpenStreetMap contributors
Pastoor van Spaandonkstraat in Breda


zaterdag 7 december 2024, 17:19 uur
Overval op Etos in Breda, politie start zoektocht naar dader
BN DeStemBREDA - Aan het einde van de middag heeft zaterdag een overval plaatsgevonden bij de Etos aan de Pastoor van Spaandonkstraat in Breda. Het is niet duidelijk of er iets is buitgemaakt of hoeveel personen erbij betrokken zijn.
» BN DeStem
zaterdag 7 december 2024, 17:18 uur
Dader gezocht na gewapende overval op drogisterij
Omroep BrabantEr is zaterdagmiddag een gewapende overval gepleegd op een Etos-filiaal aan de Pastoor van Spaandonkstraat in Breda. Op dat moment waren er nog mensen in de winkel. De politie zoekt de dader en doet onderzoek in en rond de winkel.
» Omroep Brabant



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: BN DeStem

Meer nieuws uit Breda

24 juli 17:30Vijf Brabantse bedrijven failliet, waaronder een ‘prachtig’ machinebedrijf in Breda
24 juli 14:25Bestuurder (23) aangehouden met lachgasballon nog in zijn mond
24 juli 13:20Jongetje (7) aangereden in parkeergarage van IKEA
23 juli 19:56Flinke brand in appartement, twee mensen uit huis gehaald met hoogwerker
22 juli 10:57Kat zit vast in boom: brandweer haalt alles uit de kast
21 juli 07:07Voorkant bestelbus helemaal uitgebrand in Breda, oorzaak onduidelijk
19 juli 20:12Enorme tak begeeft het: waarschijnlijk het gevolg van een blikseminslag
19 juli 10:49Rechter fluit Dongen terug vanwege tegenwerking opvang Oekraïense vluchtelingen in Dongen-Vaart
16 juli 13:24Politie arresteert ook tweede verdachte na dubbele crash op A16, één onder invloed
13 juli 20:41Man die vluchtte na explosie had er niets mee te maken en is weer vrij
13 juli 13:11Conflict in opvang Koepel Breda loopt uit de hand: jongen naar ziekenhuis
11 juli 15:59Tien plekken op 'overlastlijst': 'Je ziet ze dealen voor m'n deur'
11 juli 07:40Ruim 108 kilo cocaïne gevonden tussen lading bananen
10 juli 18:42Fatbiker zwaargewond na aanrijding met auto
10 juli 12:40Honderden passagiers alsnog geëvacueerd, gestrande Eurostar kan echt niet verder
9 juli 11:12Buurtbewoners radeloos na zes nieuwe autobranden: 'Het wordt steeds gekker'
8 juli 17:23Vrouw (60) wachtte haar man op met een mes nadat hij had gelogen over kanker
7 juli 19:11Nieuwe brug blijkt niet zo veilig: tijdelijk netten aan beide kanten
7 juli 11:44Geen verder onderzoek naar discriminatie Bredase woonwagenbewoners: ‘Belachelijk’
5 juli 18:09Persoon springt van brug, massale zoektocht in het water
RSS.