menu
zoek

Nieuws Breda

Play-offs voorbij voor geknakt Roda JC na pijnlijke nederlaag tegen NAC Breda

vrijdag 17 mei 2024, 22:21 uur

De maand mei is voor Roda JC uitgelopen op een regelrecht sportief drama. Twee weken nadat spelers en supporters minutenlang een promotiefeest vierden, eindigde het seizoen op dramatische wijze. Het geknakte team van Bas Sibum verloor in Kerkrade met 0-5 van NAC, dat de heenwedstrijd in Breda maandag al met 3-1 had gewonnen.

» de Stentor



vrijdag 17 mei 2024, 22:21 uur
Play-offs voorbij voor geknakt Roda JC na pijnlijke nederlaag tegen NAC Breda
PZCDe maand mei is voor Roda JC uitgelopen op een regelrecht sportief drama. Twee weken nadat spelers en supporters minutenlang een promotiefeest vierden, eindigde het seizoen op dramatische wijze. Het geknakte team van Bas Sibum verloor in Kerkrade met 0-5 van NAC, dat de heenwedstrijd in Breda maandag al met 3-1 had gewonnen.
» PZC
vrijdag 17 mei 2024, 22:20 uur
Dikke nederlaag en misdragingen fans: seizoen Roda op pijnlijke wijze ten einde
De LimburgerHet seizoen van Roda JC is vrijdagavond tegen NAC geëindigd in een sof. De gehoopte comeback na het 3-1 verlies in Breda zat er geen moment in. In het eigen Parkstad Limburg Stadion liep Roda tegen een pijnlijke nederlaag aan: 0-5.
» De Limburger
vrijdag 17 mei 2024, 21:34 uur
LIVE play-offs | NAC slaat weer toe tegen geknakt Roda JC, wedstrijd voor tweede keer stilgelegd
de GelderlanderNa de verloren wedstrijd tegen FC Groningen (2-0) op de slotdag van de Keuken Kampioen Divisie, zijn ook de play-offs uitgelopen op een drama voor Roda JC. Het team van trainer Bas Sibum verloor maandagavond al met 3-1 bij NAC en staat nu met 0-3 achter. Na die derde goal van de bezoekers uit Breda werd de wedstrijd een kwartier stilgelegd, nadat teleurgestelde Roda-fans bekers bier op het veld gooiden.
» de Gelderlander
vrijdag 17 mei 2024, 19:50 uur
Play-offs voorbij voor geknakt Roda JC na pijnlijke nederlaag tegen NAC Breda
Brabants DagbladDe maand mei is voor Roda JC uitgelopen op een regelrecht sportief drama. Twee weken nadat spelers en supporters minutenlang een promotiefeest vierden, eindigde het seizoen op dramatische wijze. Het geknakte team van Bas Sibum verloor in Kerkrade met 0-5 van NAC, dat de heenwedstrijd in Breda maandag al met 3-1 had gewonnen.
» Brabants Dagblad



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: De Limburger
Foto: Brabants Dagblad

Meer nieuws uit Breda

9 mei 20:00Ravage nadat vandalen alle glasplaten van overkapping op station kapotslaan
9 mei 15:50Meer dan een uur file richting Breda: rijstrook dicht en grote drukte op Merwedebrug (A27)
9 mei 08:59Lichte Elektrische Fiets: Waarom Slimme Stadsrijders in 2025 Voor Lichtgewicht Kiezen
8 mei 15:10Verdachte van zware mishande­ling 538-feest op Koningsdag in Breda meldt zich bij politie
8 mei 12:56Opzet in het spel bij brand wooncomplex Amarant, vrouw (54) aangehouden
7 mei 16:40Gillis moet fiscus miljoenenboete betalen, straf wel verlaagd
6 mei 19:51Kampbewoners 'kunnen niet begrijpend lezen' en doen nu aangifte tegen Breda
6 mei 15:45Brand bij hamburgerzaak in Breda: pand en appartementen ontruimd
4 mei 22:06Wings for Life: rennen voor diegenen die het niet meer kunnen
4 mei 12:16Agent gewond omdat vluchtende bestuurder met drugs op een reclamebord en fiets gooit
3 mei 14:16Man (28) zwaar mishandeld tijdens 538 Koningsdag in Breda
3 mei 07:46Vrachtwagen en auto botsen op A16, rijbanen afgesloten
2 mei 13:11Auto raakt van de weg en zit klem tussen sloot en boom
2 mei 12:43Opnieuw groot ongeluk met meerdere auto's: weg dicht en meer dan uur vertraging
1 mei 14:15Lowie redde zijn auto van het vuur: 'Ik reed tussen de knallen door'
1 mei 08:16Veel minder treinen tussen Breda en Tilburg
30 april 12:52Treinen tussen Breda en Tilburg rijden weer
29 april 19:06Auto over de kop na aanrijding, bestuurster gewond
29 april 11:24Nog drie mannen opgepakt voor ontvoering 24-jarige man Breda
28 april 21:52Wique (Chafim) overleden: ‘Hij raakte harten op zijn eigen manier’
RSS.