Doorbraak in moordzaak: familie Johan van Boxtel is 'emotioneel en blij'
dinsdag 12 september 2023, 12:28 uurZes jaar na de moord op Eindhovenaar Johan van Boxtel is maandag een verdachte aangehouden in die zaak. Volgens Johans jongere broer Noud (35) heeft dat nieuws veel emoties losgemaakt bij de familie. "We zien het als het beginpunt van gerechtigheid, meer dan zes jaar later", zegt hij.
Waar: Memlincstraat in Boxtel
» Omroep Brabant
Kaart nieuws Boxtel. Locatie nieuws: Memlincstraat
Memlincstraat in Boxtel
maandag 11 september 2023, 20:20 uur
De politie heeft maandagmiddag rond 15.00 een 35-jarige man uit Geldrop aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij de liquidatie van Johan van Boxtel in 2017. Het slachtoffer werd op 7 mei 2017 doodgeschoten op de Memlincstraat in Eindhoven. Media-aandacht Enige tijd geleden kreeg de politie nieuwe informatie binnen, in het onderzoek naar de moord op […] Het bericht Man (35) aangehouden in onderzoek naar liquidatie Johan van Boxtel verscheen eerst op Crimesite.
Man (35) aangehouden in onderzoek naar liquidatie Johan van Boxtel

maandag 11 september 2023, 17:08 uur
Een 35-jarige man uit Geldrop is maandagmiddag rond drie uur aangehouden. Hij wordt verdacht van de moord op Johan van Boxtel in 2017. Dat meldt de politie.
Moord op Johan van Boxtel: na zes jaar is er een verdachte opgepakt

Meer nieuws uit Boxtel
