menu
zoek

Nieuws Biddinghuizen

Vluchtelingen Marnewaard Zoutkamp verhuisd naar Ter Apel en Biddinghuizen wegens harde wind

donderdag 29 december 2022, 13:46 uur

Bewoners van de tijdelijke opvangplaats voor vluchtelingen Marnewaard in Zoutkamp zijn wegens felle wind voorlopig elders ondergebracht, meldt het Centraal Orgaan opvang asielzoekers COA.

» Dagblad van het Noorden



donderdag 29 december 2022, 13:31 uur
Vluchtelingen locatie Marnewaard wegens harde wind tijdelijk elders ondergebracht
RTV NoordHet COA heeft alle bewoners van de wachtlocatie in Marnewaard uit voorzorg tijdelijk ondergebracht in Ter Apel (254) en Biddinghuizen (138). Vanwege de felle wind en de weersverwachting voor de komende dagen is het in de paviljoens niet veilig. COA-medewerkers hebben de nacht van woensdag op donderdag doorgewerkt om iedereen elders onder te brengen.
» RTV Noord
donderdag 29 december 2022, 13:19 uur
Vluchtelingen naar Biddinghuizen om harde wind in Groningen
Omroep FlevolandHet Centraal Orgaan opvang Asielzoekers (COA) heeft afgelopen nacht 138 bewoners van de tijdelijke vluchtelingenopvangplaats Marnewaard in Zoutkamp (Groningen) vanwege de harde wind overgeplaatst naar Biddinghuizen. Nog eens 254 vluchtelingen zijn naar Ter Apel gebracht.
» Omroep Flevoland



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Dagblad van het Noorden
Foto: RTV Noord

Meer nieuws uit Biddinghuizen

18 februari 13:00Het loopt storm bij nieuwe locatie IJsbeelden Festival: organisatie verlengt evenement met een week
29 januari 16:08Dit is de nieuwe achtbaan van 18 miljoen in Walibi: ‘Veel Amerikanen zullen stikjaloers zijn’
16 januari 18:50Flevoland - Nieuwsoverzicht 16/01 | Doden gezonde konikpaarden voorkomen • Dode bij ongeluk
23 december 14:08Walibi-Express brandt volledig uit voor attractiepark: dikke rookwolken in wijde omtrek te zien
10 oktober 08:48Auto en bestelbus onderaan de dijk na frontale botsing tussen Zeewolde en Biddinghuizen
19 augustus 12:38NNO over concert met filmmuziek op Lowlands: 'Publiek ging nog meer los dan vorig jaar'
16 augustus 14:42Auto rijdt in greppel langs Swifterweg, bestuurder bevrijd door brandweer
16 augustus 09:16NNO komend weekend opnieuw op Lowlands: 'Ik weet zeker dat ze het mooi gaan vinden'
15 augustus 12:40Ondanks de flink hogere toegangsprijzen: Lowlands blijft tóch ’the place to be’
15 augustus 09:01Campings van Lowlands gaan open; drukte op wegen rondom Walibi
29 juni 13:55Man (26) overlijdt op hardstyle-festival Defqon bij Biddinghuizen
23 april 17:32Botsing tussen twee auto's op Biddingringweg, bestuurder bewusteloos
21 februari 11:14Stelling | Noodopvang Walibi moet zo lang mogelijk openblijven om Ter Apel te ontlasten
16 februari 11:54Walibi start nieuw seizoen met uitgebreider rookverbod
14 februari 22:40Gewonde na mishandeling in woning, veel agenten met kogelwerende vesten opgetrommeld
31 januari 14:24Sugababes, Big Thief, Goldband en Skrillex: dit zijn de eerste namen van Lowlands
9 november 07:03Automobilist komt met nat pak vrij als hij in de sloot belandt
3 november 09:40Man (21) gewond na steekincident bij vluchtelingenopvang Walibi, verdachte opgepakt
22 oktober 18:02Poepen op zaagsel: wonen in een zelfvoorzienend tiny house is niet voor iedereen
10 oktober 12:12Opwekking moet wijken voor Defqon op Walibiterrein Biddinghuizen: dit is waarom
RSS.